Sabiha Gökçen Havaalanı İşçi Alımı 2013
sabiha-gokcenSabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı tıpkı adını taşıdığı, Dünya’nın ilk kadın savaş pilotu Sabiha Gökçen gibi Türkiye’ye yeni ufuklar açmaya hazırlanıyor. Ülkemize, ulaşım, dış ticaret, havacılık ve teknoloji gibi bir çok alanda hizmet verecek “İleri Teknoloji Endüstri Parkı” projesinin ilk adımı olan Havaalanı, bölgenin gelecekte bir teknoloji üssüne dönüşmesine öncülük edecek. Tıpkı yıllar önce Sabiha Gökçen’in Türk kadınlarına iş hayatının her alanında erkeklerle eşit roller üstlenmesine öncülük ettiği gibi.
Sabiha Gökçen konumu ve kalitesi açısından Türkiye’ nin önde gelen havaalanlarındandır. Faaliyete geçtiği ilk günden beri, Türkiye’ ye büyük katkı sağlamıştır. Sabiha Gökçen, hem ulaşım açısından hem de kaliteli hizmet açısından Türkiye’ deki havaalanları içinde önemli bir yer edinmiştir.

Sabiha Gökçen Havaalanı bünyesine personel katarken, seçtiği personelin; disiplinli, özverili, çalışkan, eğitimli, gelişime açık, güleryüzlü ve sorumluluk alabilecek kişiler olmasına özen göstermektedir.

Sabiha Gökçen’ de çalışmak isterseniz; websitesini ziyaret ederek iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Kariyerinizde önemli bir yeri olacağından ve size büyük katkılar sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı Personel Alımı Genel Başvurusu İçin Tıklayınız..

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
Adres: Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı Pendik 34912 İstanbul
Tel : 0 216 585 50 90
Faks : 0 216 585 50 89


admin hakkında 1305 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.