Prefabrik Havuz İş Fikri
Yaz geldi kumsallar hareketlendi,kendine ait havuzu olanlar yazlıklarında keyifle yüzerken olmayanlar içinde alternatif havuz modelleri şirketler tarafından görücüye çıktı.Girişimciler içinde karlı bir yatırım olacak bir iş modeli prefabrik havuzlar.
prefabrikhavuz
Günümüzde Prefabrik havuz sistemleri hem hızlı kurulum açısından hem de bu alanda daha az yatırımla açabileceğiniz bir iş modeli haline geldi. Büyük havuz kurulumlarının aksine bu yöntemle özellikle çocuklara, gençlere ve ailelere yönelik havuzlar kurarak para kazanmanız mümkün.
prefabrikhavuzlar1
Çay bahçeleri, Dinlenme tesisleri ve Eğlence amaçlı bir çok yerlerde yavaş yavaş bu tip havuzlarında yer aldığını görüyoruz. Sermed Havuz firması bu alanda hizmet veren firmalardan birisi. Örneğin 13.000 Tl ile 10.000 Tl arasında fiyatlar ile istediğiniz yere resimdeki prefabrik havuz sistemlerini kurabiliyor. Firmanın bir çok ilanı Sahibinden.com’da sergilenmekte

Prefabrik havuz sistemleri
Bir diğer prefabrik havuz ilanları ise Feyza ticaret’e ait. Bu firmanın ürünleride 4750 Tl ile 700 Tl arasında değişiyor. Havuz modellerini incelediğinizde ise bu tür ürünlerin girişimcilik açısındanda kullanılabilirliğini rahatlıkla anlayacaksınız.

Prefabrik havuz sistemleri
Ek iş olarak yapmayı da düşünebileceğiniz bu iş fikrinde prefabrik havuzları alıp başkalarına ait olan çay bahçeleri ve dinlenme tesislerinde de kiralayabilirsiniz veya işletebilirsiniz. Kolay kurulum ve işiniz bittikten sonra kolay toplanmasıda işin artılarından sayılabilir.

Konu ile ilgili linkler:

Feyza Ticaret

Sermed Havuz

Feyza Ticaret ,Havuz işletmeciliği iş fikirleri ,Prefabrik havuz işi, Prefabrik havuz modelleri, Prefabrik havuz sistemleri, Sermed havuz ,yazlık iş fikirleri ,yeni iş fikirleri,havuz yaptırma maliyeti,havuz fiyatları,prefabrik havuz fiyatları


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.