Popin Stand Bayiliği Veriyor
popin bayilikMısır,şeker,çikolata gibi değişik ürünleri satabileceğiniz bir stand bayiliği almak istermisiniz.Popin AVM’lerde ve işlek caddelerde bu işi yapmak isteyen girişimcileri bekliyor.

Tarım Bakanlığı tarafından onaylı üretim yapan Popin ürünleri, ayrıca tüm ürünlerde Helal sertifikasına sahip hammaddeler kullanmaktadır. Ürünlere çeşitli lezzetler veren aroma türü katkı maddelerinin tümü doğal ve insan sağlığına zarar vermeyen maddelerdir.

Popin , ürünlerin üretimindeki bu hassasiyeti ambalajlama safhasında da itina ile gösteriyor. Ürünü saran ambalajlar sağlık açısından her hangi bir sorun teşkil etmeyecek şekilde seçiliyor. Gıda ambalajlamada kullanılan en sağlıklı ambalajlama yöntemi Polypropylene kullanılmaktadır.

Firma, girişimciler için kazançlı bayilik avantajları sunuyor. Sağlıklı abur cubur sloganı ile çıkış gösteren Popin franchise ağı ile büyümeye devam ediyor.

Franchise alaşması yapılan girişimcilere verilen destekler;

Dekorasyın ve Mekan,
Satış ve Pazarlama
İmalat / Üretim / Kalite Süreci


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.