Pizza Bulls 2013 Yılında 20 Bayilik Verecek
pizzabulls
PIZZABULLS Franchise Bilgileri

Pizza Bulls 2006 yılından beri pizza severlere arzuladıkları damak tadına uygun ürünlerle hizmet veren bir kuruluştur. Her açılan şube kısa bir sürede hedeflenen satışları yakalayarak, sektörde adının hızla yayılmasına neden olmuştur. Bununda tek nedeni, standartlardan hiçbir şekilde taviz vermeden, müşterilerine her zaman aynı kalitede ürünler sunmasıdır. 2013 yılı hedefi olarak , yeni iş ortakları kazandırıp, daha hızlı bir büyümeyi planlıyorlar.
İsim Hakkı Bedeli olarak 20.000 tl isteyen Pizza Bulls’un yatırım bütçesi yaklaşık 110.000 $ civarında.Ortalama Kâr Oranı,Restoran genel giderlerine oranla değişmekle birlikte %20-30 civarındadır.Pizzabulls yer seçiminde son derece dikkatli davranmaktadır.Açılacak restoranın etrafındaki müşteri profili,genel yapısı,ticari noktalar incelendikten sonra şube açılışına karar verilmektedir. Kârdan Alınan Pay,Net Cirodan %4 Royaltydir.

Şube Standartları Nelerdir?
Çağrı merkezimizde ( Call Center ) müşteri siparişlerini eğitim almış müşteri temsilcilerimizle ( agent ) alıyoruz. Online sistem ve şube programlarında en gelişmiş teknolojileri kullanarak hazırladığımız sistemimizle, işinimizi kolaylaştırarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmamızı sağlıyoruz. Kurmuş olduğumuz sistem için bilgi işlem bölümümüzle servis desteği sağladığımız gibi, farklı ajanslarla çalışarak reklam ve pazarlama konusunda sürekli yeni projeler üretiyoruz. Eğitim departmanımız ile personel eğitimine katkı sağladığımız gibi tüm bu çalışmalarla ilgili sizlerin görüşlerini aylık toplantılarımızda değerlendiriyoruz.

Bu iş için, giriş katı dükkanlar 100 ile 120 m2 yerler uygundur. Şubelerin konumu ve açılması düşünülen bölge tercihleri, karşılıklı olarak görüşülerek karar verilir. İç mekanda proje, tasarım ve tadilat çalışmaları kendi ekibimiz tarafından yapılır. Diğer şubelerimizde aynı uygulamaları yapmış tecrübeli ekibimiz, maliyet ve süre açısından sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.

Şube maliyetlerimiz, m2 oranında değişmekle birlikte yaklaşık olarak 130 000 $ dır. 10 yıllık isim hakkı bedeli fiyatın içerisindedir. . Daha detaylı bilgi için bize 444 32 44 den ulaşabilirsiniz.

Kenan ÇAY
Genel Müdür
mail: kenancay@pizzabulls.com

Franchisee verilmek üzere belirlediğimiz bölgeler

Avrupa Yakası Bölgeler
1-Esenyurt
2-Mimaroba-Sinanoba
3-Başakşehir
4-Esenler
5-Güngören
6-Bayrampaşa
7-Gazi Osman Paşa
8-Zeytinburnu
9-Bakırköy
10-Ataköy
11-Florya-Yeşilyurt
12-Merter
13-Kabataş-Salı Pazarı
14-Eyüp
15-Sultangazi

Anadolu Yakası Bölgeler
1-Tuzla
2-Pendik
3-Kavacık
4-Sultanbeyli


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.