Pisbux ile para kazanın
pisbuxTıklayarak para kazandıran en iyi site PisBUX.com’ dur. Bugüne kadar 9 senedir hepsini deneyimledik, bu gibi sistelerin %90′ ı ödeme sıkıntıları yaşatıyor veya ödeme yapmıyorlardı. Fakat 3 senedir kullandığımız ve son zamanlarda alt referans sistemi ile aylık 300 dolar gibi güzel rakamlar kazandıran bu PTC sistemini sizlerle de paylaşmak istedim.

İlk olarak BURAYA TIKLAYARAK ÜYE OL , belirlediğin şifre ve kullanıcı adı ile sisteme giriş yap ve View Ads yazan bölümde reklamlara tıklamaya başla. Her tıkladığın reklam sana 0,5 cent kazandıracaktır. Günde ortalama olarak 300′ e yakın reklam yer almaktadır ve ortalama olarak günlük sadece sizin tıklamanız ile 1,5 dolar kazanç sağlayabilirsiniz. Elbetteki bukadar az değil. Bu PisBUX denen site aynı zamanda süperteklif gibi izinli ve digital imzalı reklam mailleri yollamaktadır. Bu mailleri okuyarak da günlük olarak 1 dolar kazanıyorsunuz.

Sadece tıklama ve mail okuma değil bunun yanında form ve anket doldurma gibi özellikleri ile 3-4 dolar daha kazandıran bu sistem ile tek başınıza günde 7 dolar kazanabiliyorsunuz. Az bir rakam değil, ayda 200 doların üstünde..

En güzel tarafı ise alt referanslarınızı oluşturarak altınızda üyeler yaparak onlarında tıklama, mail okuma form doldurma gibi işlemlerinden de kazanç elde edebiliyorsunuz. Sistem bu şekilde 5 alt kademeye kadar iniyor.. Dolaysıyla 20 direkt üye ile ayda 500 dolara yaklaşıyor kazancınız..

ek-is.net


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.