Picabo Bebe Market Bayilik Şartları
PİCABO BAYİLİK2006 yılının sonlarında anne bebek sektörüne perakendecilik ile başlayan firmamız, bugün geldiği noktada perakendicilik, e-ticaret, toptan satış ve proje bazlı tedarik olarak hizmet ağını çeşitlendirmiştir. Bu anlamda özellikle proje bazlı tedarik noktasında çok uluslu şirketlerin önemli bir partneri konumundadır.

Değişen ve gelişen piyasa koşulları çerçevesinde hizmet ya da bir ürünü tüketiciye ulaştırmanın çeşitli yolları bulunmaktadır. Ana amacımız bu yolların her birinde Picabo farkını hissettirmektir. İhtiyaçları iyi analiz etme, buna istinaden ürünleri optimum maliyetlerle sunma ve bu esnada teknolojinin imkanlarından faydalanmayı hedeflemekteyiz.

Perakende mağazacılık anlayışımızda düzen ve titizlik ön planda tutulurken, satış danışmanlarımız tüketiciyi doğru bilgilendirmek adına sürekli kendilerini geliştirme gayretindedirler. Bebek ve anne ihtiyaçları konusunda sunmuş olduğumuz hizmetleri daha çok kişiye ulaştırmak maksadıyla oluşturulan picabo.com.tr adlı internet sitemiz, bizi tercih edenlerin desteğiyle gün geçdikce daha fazla ilgi görmektedir. Ürünlerinin her daim hazır stoklarımızdan, titizlikle ve aynı gün kargoya verildiğini bilen üyelerimiz, güvenli alışverişin tadını çıkarmaktadırlar.

Bayimiz Olmak İstermisiniz?

Picabo Bebe Market olarak 2007 yılından beri Anne Bebek Sektörü içerisinde yer almaktayız ve Graco,Kraft, Nuk, Playgro, Baby Max, Jenny, Chicco, Maclaren, Concorde, Cybex, Britax Römer, Koala, Fisher Price, Playskool, Play Doh, Braun, Weewell, Arzum, İdil Bebe, Baby Jem, Milupa, Bebelac, Hipp, Similac, SMA, Vitamalt, Humana, Sebamed, Bubchen, Nivea, UniBaby, Yonca, Avent, Lansinoh, Medela, Nuby, Aziz Bebe, Bahar Bebe, Avvio, Skip Hop, Prima, Tiny Love, Barbie, Bebedor, DrBrowns, Nuby, Nania, Dalin, Sevi Bebe, Jane, Casaul, Fresh n Soft, Johnson&Johnson, Mustela, Kidorable, Nike, Pilsan gibi markaların da desteğiyle hizmet vermekteyiz.Ayrıca bu markalar içerisinde Graco,Dr.Browns,Bebedor ve Nuby markalarının dağıtım distrübitörlüğünüde yapmaktayız.

Bebek ve çocuk giyiminde lider şirketlerden picabo tüm türkiye’de bayilik veriyor.yatırım bedeli ve ortalama kar majı değişmekte olup gelirden bi pay almayan picabo bebek ve çocuk giyim şirketi kardan bir pay beklememektedir.picabo %1 lik reklam katılım ücreti istemektedir. İstanbul acıbadem caddesinde 5 yıldır hizmet veren picabo ayrıca lojistik merkezinede sahiptir. Picabonun internet sitesi ve internet bayileri bulunmaktadır şimdide bayilik anlaşmasıyla şirketlerini daha da büyütmek istemektedirler. Bu sayede daha çok insan picabodan haberdar olavaktır
Başlangıç Bedeli : 10.000 USD
Yatırım Bütçesi : 50.000 USD
Kullanım Bedeli :
Ortalama Kâr Oranı : 50%
Kârdan Alınan Pay : 0
Hedef Bölge : Tüm Türkiye
Yer Seçimi : Var

 

İletişim Bilgileri:

İlgili Kişi: Sarp Akkaya

Adres: Acıbadem Cad. Falay Ap. No:74/A Acıbadem Kadıköy İstanbul

Web adresi: www.picabo.com.tr

 


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.