Petek Makine Bayilik Şartları
Sektör: Plakalı Eşanjör, Pompa

2007 Yılında kurulan firma toplam 7 şubeye sahip,2014 yılı itibariyle şube sayısını artıracak olan firma yeni bayilikler verecektir.

platech2014 yılı içerisinde satış ve hizmet kalitesini önemli oranda artırmak istediklerini kaydeden Orman, “Aramıza katılacak yeni bayilerimizin birçok konuda destekleyicisi olacağız. Onlara elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırız. Bu yıl hedeflerimiz çok büyük. Bize dinamizm katıp bizimle birlikte büyümek isteyen yeni iş ortaklarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi. Platek Makine’nin vereceği yeni bayilikler için daha detaylı bilgi almak için firmaya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz…

2014 yılında büyüme hızını artırmak isteyen Platek Makine, bayi ağına katacağı yeni iş ortaklarına yüksek kazanç ve verimli bir iş ortamı vaat ediyor.

Schmidt, Kieselmann, Jung, Packo ve HST gibi dünyaca ünlü birçok firmanın Türkiye Distribütörlüğünü yıllardır başarıyla sürdüren Platek, her geçen gün büyüyen organizasyon yapısını yeni iş ortaklarıyla geliştirmek istiyor.

Yetkili Kişi : Murat ORMAN
Adres Bilgileri : Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul B blok Kat 3 Ofis 14 34846 Maltepe İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon : 0216 441 38 41
Web sitesi : www.platek.com.tr
E-Mail : platek@platek.com.tr


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.