Paşafırını Bayilik Şartları
Bünyesinde 700 çeşit ürün bulunan marka bayilikler verecek

paşa fırını bayiliği almak
paşa fırını bayiliği almak

Paşafırını Kurucu Ortağı Nedim Kaya, franchise başlangıç bedeli hariç, ilk yatırım tutarının 100 metrekare kapalı, 50 metrekare açık alan için 150 bin-175 bin dolar arasında değiştiğini söylüyor. Franchise giriş bedeli 30 bin dolar+KDV olarak belirlenmiş. Kaya’ya göre uygun bir lokasyonda açılan Paşafırını’nın aylık ciro potansiyeli 100-150 bin TL arasında değişiyor. Şirket franchise verirken öncelikle İstanbul’dan gelecek talepleri değerlendirecek. İstanbul’da belli bir sayıya ulaşıldıktan sonra Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve farklı illerde şubeler açılması planlanıyor. Marka, iddialı mimari konsepti ve zengin menüsüyle dikkat çekiyor. Firmanın şu anda dokuz şubesi var; 2014 sonunda şube sayısını 50’ye çıkarmayı hedefliyor.

Paşafırını’nın öne çıkan bazı özellikleri var. 700 civarında ürünlerinin olması ve bunların hemen hepsinin ‘reçeteli’ olması bunlardan ilk akla gelenler. Ayrıca Ar-Ge’ye çok önem veriliyor. Şu aşamada, 150 yeni ürünün üzerinde çalışılıyor. Marka, geleneksel lezzetler yaşatılırken, dünya mutfağından seçkin tatları da menüye dahil ediyor ve ürünlerin formüllerini sır gibi saklıyor. Firma üretimini 160 kişilik ekibiyle, 700 metrekarelik imalathanesinde gerçekleştiriyor. Çok uzun zamandır da askıda ekmek projesine devam ediyor.
Telefon: 0850 480 72 72
Web: pasafirini.com.tr


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.