Parke bayiliği ; Naturfloor Lamine Parke Bayilik Veriyor
Naturfloor Lamine Parke2002 Yılında faliyete başlayan firma bayilikler verecektir.Ortalama yatırım turtatının 50-60 bin lira arası olacağı tahmin edilen bayilikte ortalama kar marjı %15 civarındadır.

Bayilik alacak kişinin aylık 2.000 m2 sipariş vermesi gerekmektedir.Firma egitim,kartela,burojur ve tanıtım konulşarında eğitim verecektir.

Evinizin ve diğer tüm mekanların zemin döşemelerinin gerçek ismi NATURFLOOR 25 yılı aşkın süredir mevcut döşeme sistemlerini tercih eden kullanıcıların beğenisi ile ortaya çıkmış olup Olağanüstü sıcaklığı ve muhteşem uyumu ile NATUREL güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Süratle uygulanabilmesi, kolay temizliği, yüzey cila tekniği ve çizilmezliği NATURFLOOR’ un en belirgin avantajlarındandır. Ahşabın rahatlatıcılığına sahip olmak, tarihi eser gibi geçmişten kalan bir mirası hatırlatır. Yapılan tüm laboratuar testleri çizilmelere, darbelere ve sigara yanıklarına karşı NATURFLOOR’ un diğer lamine yer döşemelerine oranla daha üstün nitelikli olduğunu ortaya koymaktadır. Ahşabın doğallığı üzerinde yürümek, mükemmel canlılık ve renklerin harmonisi NATURFLOOR ile sağlanabilmektedir. Kullanılan ileri teknoloji sayesinde, oluşabilecek tüm zararlı toksinler yok edilmiştir.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.