Palmiye Duşakabin Bayilik Veriyor
palmiyeTuğkan banyo grupları Ltd. Şti. 1990 senesinden bu yana Palmiye duşakabin ürünleri ile duşakabin piyasasında kalite ve yeniliğin adı olmuştur. Şu anda da 4500 m^2 lik temperli cam stoğu ve aylık 1500 ürün kapasitesi ile Bursa’nın en büyük duşakabin imalatçısıdır.

İlk kurulduğu günden bu zamana kadar farklılık ve kullanışlılığa verdiği önem ile özel tasarımlara imzasını atmıştır. 20 senedir özel ve kullanışlı ürün arayanların tercihi olmuştur ve bundan sonrada olmayada devam edecektir.

Bünyesinde bulunan paslanmaz çelik atölyesi , Kumlama ve desen atölyeleri sayesinde Türkiye’nin ve Bursa’nın en çok ürün çeşitliliğine sahip firmasıdır. Paslanmaz çelik profiili duşakabin modellerinden krom nikel kaplama profilli ürünlere ; cam ürünlerden akrilik ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bunların yanı sıra özel tasarım ve her ölçüde duşakabin imaltı sunan firmamız ‘Duşakabin yapılamayan yere Palmiye duşakabin yapılır’ sloganıyla her türlü çözümü müşterilerine sunmaktadır.

Firma Tanıtımı : Firmamız Lüks ve ekonomik duşakabin sistemleri ve özel tasarım ürünler üretimi,Duşteknesi küvet jakuzi ve banyo dolabı satışı yapmaktadır.

Bayilik Şartları : Bayilerin kendi montaj elemanları ve servisleri ve en az 50m2 lik showroomları olması gereklidir. En az 20.000 TL lik banka teminatı vb. garantiler.

Bayilik Destekleri : Montaj ve satış hakkında eğitim ve satışı arttıracak reklam hizmetleri. Showroom düzenlenmesi ve bedelsiz teşhir ürünleri.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırımda sadece dükkan kirası ve eleman masrafları bayiye aittir. kar oranı parekende satışlarda %50 den fazladır verilen tali bayiliklerde bu oran %20 dir.

Bayilik iletişim
Adres: Beşevler mah. Küçüksanayi sitesi 25.blok no:44
Şehir: Bursa – Nilüfer
İlgili Kişi : Birkan Tuğcu
Telefon Numarası :(549) 4411678
E-posta : info@palmiyedusakabin.com
Web Sitesi : www.palmiyedusakabin.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.