Özadıyaman çiğköfteden ücretsiz bayilik fırsatı
Ücretsiz çiğköfte bayiliği almak istiyorsanız,özadıyaman çiğköftesi bayiliği ile işinizi kurabilirisiniz.Herhangi bir Rotary bedeli istemeyen firma  kurulum içinde destekler sunuyor.

özadıyaman çiğköfte bayilik şartları
özadıyaman çiğköfte bayilik şartları

FRANCHİSE SİSTEMİ ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE, Lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına Herhangi bir bedel ödemeden ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ailesine katılabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.

Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

Türkiye geneli fiyat politikası sabittir. Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.

ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.

Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz. Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır. Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.

 

Başvuru için http://ozadiyamancigkofte.com.tr/Bayi-formu.aspx  linkinden başvurunuzu yapabilirsiniz


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.