Oyunculuk Dersi Vererek Para Kazanabilirsiniz
tiyatroBu alanda iyi olmanıza gerekte yok,kuracağınız atölyede gençleri eğiterek hem tiyatroya yeni insanlar katacaksınız hemde para kazanabileceksiniz.Nasıl olacak diye düşünüyorsanız hemen söyleyelim.

Öncelikle açacağınız atölyenizde eğitim alacak kişi sayısını belirledikten sonra tiyatrocularla görüşüp profesyoneller tarafından eğitilmlerini sağlayacak bir sistem kurmanız gerekiyor.Yada isterseniz dizi oyuncusu yada tiyatrocuyla görüşüp şartları konuşup anlaştıktan sonrada öğrenci kabulune de başlarsınız,tamamen size kalmış bir iş geliştirme süreci .Ülkemizde bu işi yanlızca usta tiyatrocular yapmakta, bu durum dolayısıyla sektörde çok ciddi açık ortaya çıkarmaktadır.Hatta burada yetiştirdiğiniz gençleri kast ajansı kurarak tiyatroda yada televizyon dizilerinde oynatabilirsiniz.

Dünyada olduğu gibi ülkemizdede bir çok genç bu tarz eğtimleri almak istemesine rağmen bu imkana sahip olamıyor.Sektörün zayıf olduğu bu alanı iyi değerlendiren girişimcilerin bu işen çok büyük paralar kazanacağı kesin.

Detaylar için mesajlarınızı bırakabilirsiniz..

Melda Aslan
Orjinalisfikirleri.com


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.