Owner City Emlak Bayilik Bilgileri
Owner City Türkiye genelinde planlı ve projeli çok büyük bir emlak ağını oluşturacaktır.Owner City’e temsilcilik müracaatları çok detaylı incelenerek karar verilecektir.
ownercity
Temsilciliklerimizde aradığımız çalışma kriterleri içerisinde öncelikle olmazsa olmazımız temsilcilerimizi bir kardeş ruhu ile bu ağa dahil etmektir. Owner City temsilcileri emlakçılıkta çok sık kullanılan bir deyim olan paylaşma ve paslaşmayı artık kendi aralarında daha güvenli bir şekilde yapacaktır.. Aynı zamanda kurduğumuz internet ağı üzerinden doğudakı bir temsilci ile İstanbul- Ankara ve tüm illerden kardeş temsilcilerimiz portföylerini rahatlıkla paylaşacaktır.


Owner City Emlak Bayilik Bilgileri

Owner City çok kısa bır zamanda Türkiye’de en hızlı büyüyen bayilik – franchising sistemini oluşturacaktır. Owner City Türkiye’nin en bilinir en güvenilir markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Owner City temsilciliklerini öncelikli var olan emlakcılar üzerinden geliştirecektir. Sektöre yeni girmek isteyenlerinde önünü açarak tüm yüklerini üstlenip minimum bir sermaye ile maksimum kazançların kapılarını açacaktır.
Owner City tüm temsilcilerini profesyonel eğitim destekleri ile destekleyecek ve pazarlamanın da ince sırlarını siz temsilcilerimize aktaracaktır.
Owner city halen faaliyette var olan emlakçı veya yeni ofis açacak tüm temsilcilerimizin ofis mobilyalarını da verecektir. Yani Owner City büyük bir yatırım ve değişimi gerçekleştirecektir.
Owner City güvenilir , eğitimli, bilgili kişileri bünyesine katıp, halk nezdinde de sektörün itibarını yücelterek, Türkiye’nin en saygın ve güvenilir emlak markası olacaktır.
Owner City Emlak Bayilik İletişim

OWNER CITY GENEL MÜDÜRLÜK
Yeşilköy Mah. Atatürk Cd. EGS Business Park B1 Blok No:57 Dünya Ticaret Merkezi
BAKIRKÖY – İSTANBUL
Telefon : (+90 212) 465 01 04
Fax : (+90 212) 465 01 06
E-Posta : info@ownercity.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.