Oteller için yeni fikirler
is fikirleriThe Madison Washington DC, müşterilerin ziyaretlerini arşivlemek ve onların online profillerini güncel tutmak için bir sosyal medya hizmetlisi içeren özel bir paket sunuyor. Ushuaïa Ibiza Beach Hotel’in hizmete aldığı anında Facebook güncelleme kabinleri gibi uygulamalar, ek çok seyahat sever için seyahat notları almak deneyimin önemli bir parçasıdır. Geçtiğimiz hafta başındaki açılış töreni ile birlikte The Madison Washington DC, müşterilerin ziyaretlerini arşivlemek ve onların online profillerini güncel tutmak için bir sosyal medya uzmanı içeren Inaugural Town and Country paketini sundu.

Paketi satın alan müşteriler, açılışa katılan ünlülere yakın bir konumda otelde dört gecelik konaklama hizmetlerinden yararlandılar. Brooks Brothers‘ın kişisel alışveriş danışmanı ve 22 kişilik özel Beyaz Saray turu ile birlikte otel ziyaretçilere eşlik etmek ve metin, fotoğraf ve video oluşturmak üzere Anchor Media‘dan Victoria Devine‘ı görevlendirdi. Müşterilerin çeşitli sosyal medya hesaplarına erişerek, Devine onların arkadaşlarını seyahatin detayları hakkında bilgilendiriyor. Misafirlerin çevredeki faaliyetler esnasında tüm olanlarla ilgili güncel bilgilere sahip olması için, otelde ayrıca ücretsiz yüksek hızlı internet hattı ve diz üstü bilgisayarlar ve telefonlar için şarj istasyonları ile donatılmış Medya Karargah Odası da kuruldu.

Sosyal Medya Hizmetlisi, ziyaretin arşivleme kısmı ile ilgilenerek seyahatin stresini bir nebze olsun azaltmayı amaçlıyor.


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.