OPilavcı Bayilik Veriyor
opilavcı bayilik şartları
opilavcı bayilik şartları

Franchising sektöründeki deneyimini aktararak geliştirdiği şirketimizin, sektöre taze soluk getirecek markası O Pilavcı, yepyeni bir konseptle 2011 yılında sektöre sağlam adımlarla giriş yapan 2013 yılnda yarattığı konceptle 50 şübe açan opilavcı sektör lideri olarak 2014 yılı sonunda iddalı hedefiyle sizlerin yeni gelir kapısı olucak

OPİLAVCI konsepti ile Osmanlıdan bu yana Türk mutfağının baş tacı ve geleneksel lezzeti Pilavı aynı standart ve kalitede bol çeşit ve içeriği ile şık bir konsept çerçevesinde tüketici ile buluşturuyor.

Geleneksel tatları modern bir yorumla sunan O Pilavcı,

Hizmeti, kalitesi, sağlıklı ve lezzet dolu mutfağı, profesyonel ekibi ile Türkiye’nin en yaygın Pilavcı zinciri olmayı hedefliyor.

O PİLAVCI, güçlü franchising yapılanması ile sektörde bilinen, aynı standart ve kalitede hizmet veren bir marka olarak tüm Türkiye’de ve Dünya’da büyüme hedefindedir.

Geleneksel lezzetimiz pilavın dünyada popüler olan fast food kültürüne karşı Tüm Türkiye’de tüketicinin ulaşabileceği her yerde aynı standart ve kalitede var olmasını sağlayarak büyüyen sağlıksız fast food zincirlerine karşı geleneksel lezzetlerimizi yaymak, sağlıksız tüketilen ve moda olan fast food zincirlerini geride bırakarak sağlıklı ve hijyen ortamda ve uygun fiyatlarla tüketicilere yemek yedirmek hedefinde…

YATIRIM MODELLERİMİZ

YATIRIM MODELLERİMİZİ KISACA AŞAĞIDAKİ FİNANS DEĞERLERİNDE KATAGORİLENDİRİYORUZ

1-DÜKKAN 30-50 METRE ARASI TOPLAM YATIRIM BEDELİ 75000 TL

ŞU ANDA KAMPANYADA 50 000 KDV (kısa bir süre için)

2-AVMDE KİOSK 9 İLA 14 M2 TOPLAM YATIRIM BEDELİ 50000 TL

ŞU ANDA KAMPANYADA 30 000 +KDV (kısa bir süre için)

3-AÇIK ALANDA SABİT NOKTADA STANT 10 000 TL (kısa bir süre için)

YUKARIDAKI BEDELLER ANAHTAR TESLİM DÜKKAN BEDELLERİDİR YATIRIMCIMIZ BAŞKA HİÇBİR YATIRIM YAPMAYACAK OLUP NAKİT YATIRIM BEDELLERİDİR.

KOSGEP HİBELERİ İÇİN YATIRIMCILARA ÜCRETSİZ DANIŞMAN İÇİN YÖNLENDİRME YAPILIR. ANCAK DİREK KOSGEB DEN ALINACAK DESTEKLE AÇMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR ÖNCE YATIRIMI YAPIP KOSGEBE GÖSTERMEK GEREKMEKTEDİR
Franchise zincirimize katılın…

Bu yeni lezzet zinciri yatırımcısını, ilklerden olup daha uygun fiyatlardan iş sahibi olmaya çağırıyor .

Unutmayalım ilk olmak her zaman avantajdır.

Tüm Türkiye iller, ilçeler, kasabalar da pilavın yenildiği her yerde yerine uygun iş modellememiz ile her yerde var olacağız.

Üstün üretim ve lojistik alt yapısıyla kolaylıkla tüm ürün ve hizmetlerin her yere ulaşmasını sağlamış olan opilavcı için Türkiye’nin her yeri aynı uzaklıktadır .

Yurt dışından gelen talepleri ise öncelikle distribütör oluşturduğumuz ülkelerden başlayarak 2012 başından itibaren vermeye başlayacağız . inşallah tüm dünyada yaygınlaşarak bir Türk markasının tüm ülkelerde var olmasını sağlayacağız.

Franchise sözleşmesi sistemimize üye olduktan ve bayilik başvurusu yaptıktan sonra tarafınıza yollanacaktır.

Başvuru için Tıklayın

İLETİŞİM BİLGİLERİ

GENEL MÜDÜRLÜK

Adres :

Brandium avm R4 No 23/7 Ataşehir / İSTANBUL

Tel :

Türkiye’nin her yerinden 444 20 76

Gsm : 0 (533) 312 36 19

E-Mail :

info@opilavci.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.