Office 1 Superstore Bayilik Veriyor

office1
Kırtasiye ve ofis malzemeleri sektörünün önemli oyuncularından Office 1 Superstore, Türkiye genelinde franchising vererek büyümeyi hedefliyor.

Şu anda 13 adet franchise mağazsı bulunan şirket, 2013 yılında bu sayıyı 20’ye, 2015’te ise toplam 30’a ulaştırmayı hedefliyor.

Başlangıç bedeli olarak yatırımcıdan 25 bin dolar talep ediliyor. Aylık royalty ise 2 bin 500 dolar. Türkiye geneline franchising verilmesi hedefleniyor.

Office 1 Superstore

Office 1 superstore, 40 yıllık kırtasiyecilik tecrübesinin, Amerika’nın lllnois eyaletinden dünyaya yayılması gerçeğidir.

Office 1 superstore, self servis ortamında doğrudan postalama, telemarketing, internet, adrese teslim hizmetleri ve perakende satış ile sağlanan kolay alış veriş demektir. Office 1 superstore, bugün dünyanın önde gelen ofis malzemeleri satıcıları arasındadır.

Office 1 superstore international (office1) 1989’da kurulmuş olup master franchise’larıyla 32 ülkede faaliyet göstermektedir.

Firmanın ortaklarından Mark Baccash ve 1994 yılında Amerika’da yılın işadamı seçilen Merly zenner, yönetiminde fiilen görev almaktadır. Grup şirketlerinden “Boise Cascade Corporation” yıllık 4 milyar $ ciro ile dünyanın en büyük kâğıt üreticilerindendir.

Şirketin merkezi Amerika’dadır. patronturk


admin

Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir