Mozaik Tekstil İç Giyim Bayilik
mozaik-ic-giyim-bayilik
Mozaik Tekstil Ltd. Sti. 1996 yılında kurulmuştur. Şirket kurucusu 1984 yılında Türkiye ithalat rejiminin liberalizasyonu üzerine ilk yabancı menşeli tanınmış markaları ithal ederek iç giyimde devrim yaratmıştır. 10 yıl boyunca dünyanın en ünlü markalarından “WARNER” ürünlerini Türkiye’de lisans altında üretmiştir. Bu teknolojiyi Laura Baresse markası altında geliştirmiş ve üretmiştir.

Şu anda Türk iç giyim piyasasının en yaygın ve en çok satan markası Laura Baresse’yi dünya markası yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Üstün teknoloji ile donatılmış fabrikamızda yüksek standartlarla üretilen Laura Baresse markası kalite/fiyat dengesi ve katmedeğerli ürünleri ile Türk iç giyim pazarında olduğu gibi, yurt dışında da çok cazip hale gelmiştir. Koleksiyonlar her yaşa ve beden yapısına uyacak şekilde tasarlanmıştır. İç giyim sektöründe farklılığı yaratmayı kendimize ilke edindik. Laura Baresse ürünleri; piyasanın talepleri, moda trendleri, ve bugüne kadar olan tecrübelerimizin bileşiminden oluşmaktadır.

Üretimlerimizin tüm hammedde tedariki sertifika güvencesinde olup, uluslararası platforma bir çok ünlü iç giyim firmasına koleksiyon hazırlayıp ve özel üretim gerçekleştirmekteyiz.

Laura Baresse, Avrupa standardında perakende iç giyim mağazaları İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, K. Ereğli, Edremit illerinde tüketicilere servis vermektedir.

Amacımız; Kalite ve fiyat ile sektörü yönlendiren olmak, yeniliklerle gündemde olmak, müşteriye olan ilişkisi ile serviste farklılık yaratmaktır.

Adres :

Altınay Cad.Gökdeniz Sok. 212 İş Merkezi no:3 Kat:2 Seyrantepe / İstanbul / Türkiye

Tel :
+90 212 222 77 82 (3 Hat)

Fax :
+90 212 222 77 85

E-Mailler :

info@laurabaresse.com
info@mozaikteks.com.tr

Firma İsmi : MOZAİK TEKSTİL
Bayilik Kategorisi : EROTİK İÇ GİYİM
Kuruluş Yılı : 1996
Şube Sayısı : 9
Firmanızı Tanıtın : MOZAİK TEKSTİL 1996 YILINDAN BU YANA DÜNYACA TANINMIŞ BAYAN İÇ GİYİM MARKALARININ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜDÜR.
AMERİKA MENŞEİ EROTİK İÇ GİYİM MARKASI DREAMGIRL GEREK SUNUM GEREK ÇEŞİTLİLİK ANLAMINDA DÜNYANIN EN ÇOK SATAN İÇ GİYİM MARKASIDIR.
Bayilik Şartlarınız : ALIM GÜCÜ YÜKSEK MUHİTLERDE MAĞAZA SAHİBİ OLMAK YADA KİRALAMAK

25-45 M2 ALANA SAHİP OLMAK

BAYİİ TÜM ALIMLARI NAKİT VEYA KREDİ KARTI İLE TEK SEFERDE ÖDEYECEKTİR.
Bayilik ile ilgili Destekleriniz : REKLAM,YERSEÇİMİ,PERSONEL EĞİTİMİ,DEKORASYON.
BAYİİ BULUNDUĞU İLDE TEK YETKİLİ OLACAKTIR.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 35.000 USD .KAR MARJI %100
Bayilik için ek şartlarınız : MAĞAZACILIK DENEYİMİ VE/VEYA İŞLETMECİLİK GEÇMİŞİ OLAN BAY/BAYAN YATIRIMCILAR


admin hakkında 1306 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.