MNG Kargo’da Acente Olmak
mng

Kargo sektöründe 10 yıl gibi kısa bir sürede hizmet kalitesinde lider konuma gelen MNG Kargo, Türkiye’nin girişimci ruhuna sahip bireylerine parlak bir gelecek imkanı sunuyor. Teknolojiye ve insan kaynağına yaptığı yatırımlarla sektördeki rakiplerinden belirgin bir şekilde ayrılan MNG Kargo, sorumlu ve güler yüzlü hizmet bilinci, yurt genelindeki yaygın hizmet ağı, kurumsal çözümleri, LOCA ve Teknolojik Aktarma Merkezleri ile gerek üretici gerekse ticaret erbabının Türkiye ve dünya pazarında başarıyla rekabet edebilmesine olanak sağlıyor. Gelin, MNG Kargo ailesine katılarak yeni başarılara birlikte imza atalım.

MNG Kargo’nun Türkiye genelindeki şubelerinden henüz acente olmamış olan herhangi birine, kar ortağı olabilirsiniz. Bunun için MNG Kargo size, ücretsiz olarak 45 gün süreli ileri bir mesleki eğitim ve devamında staj imkanı sunuyor. Bu iki süreci başarıyla tamamlayan adaylara; aylık sabit orta düzey yönetici maaşı, buna ilave olarak acente olacak şubenin aylık işletme giderlerini karşılayan ve de ciro artışına bağlı kar payı ödeyen bir sistemle kısa ve orta vadede suregen yüksek kazanç sağlama fırsatı sunuyor.

Acente Adaylarında Aranılan Nitelikler:

– Kendine güvenen, karakteri güçlü, çalışmaktan yılmayan.
– Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip.
– Analitik düşünen ve çözüm odaklı çalışan.
– Bilgisayar ve office programlarını iyi düzeyde kullanabilen.
– 3 yıl ve üzeri iş tecrübesi bulunan, tercihen yöneticilik pozisyonlarında bulunmuş.
– En az lise, tercihen üniversite mezunu.
– 25 – 45 yaş arası bay (askerliğini tamamlamış) ve bayan adaylar.

Yukarıda aranılan niteliklere sahip iseniz ve kendiniz için kazançlı bir gelecek düşünüyorsanız, “Acente başvuru formunu” tam ve sağlıklı olarak doldurup göndermeniz gerekmektedir.

Önemli Hatırlatma : Aranılan kiriterlere uymayan, ‘Acente Başvuru Formu’nu eksik dolduran, yanlış bilgi paylaşımında bulunan adaylar veya genel iş başvurusu yapanlar, değerlendirmeye alınamamakta ve geribildirim yapılamamaktadır. Ayrıca; telefon ile yapılan müracaat, iş takibi ve bilgi paylaşım talepleri kesinlikle yanıtlanamamaktadır.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

2 yorum

 1. HAS-TUR TURİZM OTELCİLİK SAN TİC LTD ŞTİ OLARAK MERKEZ AĞRI İLİMİZDE İYİ HİZMET MÜŞERI PORTFÖYÜ ARTIRACAK ŞİRKET OLARAK AĞRI İLİMİDE MNG KARGO BAYILIĞINI ALMAK İSİTYORUZ
  GEREKEN BAYILIK KONUSUNDA ARZ EDERİM

  İLETİŞİM ÇİĞDEM YAŞLI
  GSM 0533 086 05 43
  ŞİRKET TLF 0472 216 21 21
  FAX 0472 216 31 31
  ŞİERK TEL 0544 204 07 04
  AĞRI

 2. HAS-TUR TURİZM OTELCİLİK SAN TİC LTD ŞTİ OLARAK MERKEZ AĞRI İLİMİZDE İYİ HİZMET MÜŞERI PORTFÖYÜ ARTIRACAK ŞİRKET OLARAK AĞRI İLİMİDE MNG KARGO BAYILIĞINI ALMAK İSİTYORUZ
  GEREKEN BAYILIK KONUSUNDA ARZ EDERİM

  İLETİŞİM ÇİĞDEM YAŞLI
  GSM 0533 086 05 43
  ŞİRKET TLF 0472 216 21 21
  FAX 0472 216 31 31
  ŞİERK TEL 0544 204 07 04
  AĞRI

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.