Minik Lezzetlerle AVM’lerde Stand Açın
tatlı standıAvm’le ilgili bu kadar çok haber yapmamızın en önemli nedeni ,sayıları hızla artan avmlerin tüketicilerin uğrak yeri haline gelmesidir.Tahminlerimize göre önümüzdeki dönemlerde özellikle avm’lerde işletmecilik yapan yatırımcıların zarar etmesinin daha zor olacağıdır.

Bugün piyasaları incelediğimizde sokaklarda caddelerde açılan mağazaların artık talep görmediğini görmekteyiz.Sizlere bu nedenle sokakta yada caddede bir mağaza yada restoran açında demeyeceğiz.Daha farklı lezzetlerden bahsedeceğiz.

Kisoklar AVM’lerin ayrılmaz parçaları haline geldi , hal böyle olunca burada işletme kuran girişimci sayısı hızla artmaya başladı.Baktığımızda iş sahalarının çok geniş olamsına rağmen yapılan işlerin sabit olması karlarını düşürmektedir.Oysaki aynı avm içinde birden çok şekerleme dükkanı yada birden çok telefon kılıfı satan yerler karlarınıda büyük ölçüde paylaşmış oluyorlar.Bu nedenle daha farklı bir fikir sunmak istiyoruz.

Farklı farklı tatlılar sunabilirsiniz,küçük kaselerde sütlü tatlılar , baklava çeşitleri, kadayıf yada kendinize özeli bir lezzet bulup bunu satabilirsiniz.Avmlerde bu tarz işleri yaan yerleri pek görmek mümkün değil yanlızca çok büyük alışveriş merkezlerinin bazılarında görmeniz mümkün.Hem farklı bir ürün satma imkanı olacak hemde farklı bir ürün gurubuna yoğunlaşmış olacaksınız.


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.