Millenicom Telekomünikasyon Bayilik Şartları
millenicom
Millenicom Türkiye 2004 yılından beri telekomünikasyon alanında kaliteden ödün vermeden ekonomik hizmetler sunmaktadır. Almanya merkezli European Telecommunication Holding (E.T.H. AG) şirketlerinden Millenicom’un 1998 yılından bu yana Avrupa telekomünikasyon pazarında edindiği deneyim, ülkemizde sunulan tüm ürün ve hizmetlere de yansımaktadır.

160 Adet franchise vermeyi düşünen firma , %8 den başlayarak performansa göre komisyon oranını artırmaktadır.Ayrıca personel eğitimi,proje ve pazarlama desteğide sunmaktadır.

Millenicom Türkiye, BTK tarafından verilmiş olan Sabit Telefon Hizmeti (STH), İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti (İSS) ve Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) lisanslarına sahiptir. Ülkemizde kurumlara yönelik A-Tipi Telefon Hizmeti veren ilk iki işletmeciden biri olan Millenicom Türkiye, bugün 70.000’den fazla kurum tarafından tercih edilmektedir.

Millenicom, son kullanıcıya ve kurumlara yönelik hizmetlerinin yanı sıra yurtdışında ve ülkemizde pek çok telekom operatörüne destek sunmaktadır. 80’i aşkın uluslararası telekom operatörüyle arabağlantıya sahiptir ve şebekesi üzerinde yılda 2,5 milyar dakikalık telefon görüşmesi yapılabilmektedir.

Adres: 4.Levent Sanayi Mahallesi, Libadiye Sokak, No: 3, 34416 Kağıthane – İstanbul

Bayilik için Tıklayın


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.