Meşwrap Bayilikler Veriyor
Meşwrapİnglizce Wrap kelimesinin Türkçe karşılığı “sargı, sarmak” anlamındadır. Wrap sıcak dürüm şeklinde buğday unu ekmeği, lavaş, tortilla veya pita ekmeği ile sarmalanan yiyecek türüdür. Sandviç olarak da nitelendirilebilinse de sandviçlerden farklıdır. Çünkü sandviç iki tost ekmeği arasına konulur, wrap ise içine soğuk veya sıcak yiyecekler (etler, sebzeler) eklenip, sarılarak hazırlanır. Modern Dünya mutfaklarına WRAP ismiyle girişi ise yiyeceğin Meksika’dan California’ya 1990′lı yılların ortasına rastlar. Tex-Mex börek olarak Amerika’da satışa sunulan wrapler, daha sonra Dünya’ya wrap adıyla yayılmıştır.
Meşwrap, dünyanın tükettiği Wrap’i kendine has lezzetsel yorumlarıyla hem insanları doyuracak hem de sağlık dağıtacak. Dünya, ekonomik ve hızlı tüketilebilen bir lezzete kavuşmuş olacak. Zincirimiz, ülke ekonomisine katkıda bulanacak, girişimcilere yeni iş imkanı sağlayacak ve istihdam üretecek

Meşwrap Franchise Hakkında : 2010 yılından bu yana çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Yeditepe Dış Ticaret; Hijyenik, sağlıklı, kaliteli malzeme ile Wrap ürünlerini bayi ağı ile en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek,devamlı gelişme sürecinde olan Wrap ürünlerini bayi ve müşterilerimizle paylaşmayı amaçlayan bir kurumdur.

Meşwrap Franchise İletişim Bilgileri

Tel: +90 535 282 32 99 – +90 534 086 10 20 – +90 536 521 77 99
Web: www.meswrap.com
E-mail: info@meswrap.com – franchising@meswrap.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.