Marketlerin Ramazan kolisi fiyatları
ramazan kolisiRamazan geldi derken marketlerde tüm hızlarıyla ramazan hazırlıklarına başladılar.Bunların başında da ramazan kolileri gelmekte.peki bu yılki fiyatları nasıl ve içlerinde neler var.Sabah gazetesinin haberini yayınlıyoruz sizler için.

kolilerin fiyatı içeriğine bağlı olarak 19,90 liradan başlayıp 89,90 liraya kadar çıkıyor. Bazı marketler, hazır paketlerin yanı sıra müşterilerine tercihlerine göre özel olarak ramazan paketi hazırlama imkanı da sunuyor. Bu kapsamda, Beğendik AŞ, 13 çeşit ürünün yer aldığı Ramazan Paketini 38,90 liradan satışa sunarken, 5 lira, 10 lira, 20 lira, 50 lira ve 100 liradan oluşan ramazan alışveriş çekleri de hazırladı.

Marketlerin Ramazan Paketleri ve Fiyatları

1.CarrefourSA 5 farklı ramazan kolisi seçeneği
CarrefourSA, bu ramazanda müşterilerine özel 5 farklı paket seçeneği sunarken, söz konusu koliler iftar ve sahur sofraları düşünülerek hazırlandı. 19,90 liradan satışa sunulan ”Carrefour Ramazan Kolisi”nde 11 çeşit ürün yer alırken, 16 çeşit ürünün yer aldığı ”KlasikRamazan Kolisi” 29,90 lira,”Süper Ramazan Kolisi” ise 39,90 liradan, 21 ürünün yer aldığı ”Mega Ramazan Kolisi” 49,90 liradan, 27 çeşit ürünün sunulduğu ” Lüks Ramazan Kolisi”79,90 liradan satışa sunuluyor.
2.Metro 5 farklı (ramazan kolisi) erzak paketi
Metro Toptancı Market, farklı taleplere uygun olarak 5 farklı ramazan paketi hazırladı. Erzak paketleri mağazalardan temin edilebileceği gibi, “http://ramazanerzak.metro-tr.com” adresinden de alınabiliyor. Metro’daki 5 farklı erzak paketinin fiyatı 23,99 lira ile 69,99 lira arasında değişirken, market, müşterilerine özel erzak paketleri hazırlama imkanı da sunuyor.
3.Bizim Toptan özel ramazan paketleri
Bizim Toptan da Ramazan ayına özel olarak 3 ayrı paket hazırladı. 15 çeşit ürünün bulunduğu ”Normal Paket” 42,50 lira, 17 çeşitten oluşan ”Süper Paket” 62,50 liradan ve 26 çeşit ürünün yer aldığı ”Mega Paket”ise 89,90 liradan satışa sunulacak.
4.Kiler Kendi Paketini Kendin Yap (ramazan kolisi) uygulaması
Kiler, müşterileri için 3 farklı ramazan kolisi sunarken, paketlerin fiyatı 19,90 lira ile 39,90 lira arasında değişiyor. ”Kendi Paketini Kendin Yap” uygulaması da sunan Kiler’de, isteyenler, dilediği ürünleri ramazan paketine de çevirebilirken, ayrıca paket yerine arzu edilen miktarda çek de alınabilecek. Söz konusu çekler, her Kiler mağazasında kullanılabilecek.
5.Makro Market ramazana özel 2 paket
Makro Market, ramazan ayına özel 2 farklı koli hazırlandı. Pilavlık pirinç, bulgur, mercimek, makarna, ayçiçek yağı, hazır çorba, küp şeker, çay, un ve salçadan oluşan birinci paket 37,90 liradan, pirinç, bulgur, makarna, un, çorba, ayçiçek yağı, çay ve şekeri içeren ikinci paket ise 21,90 liradan satışa sunuldu.
6.Çağdaş Market Fırsat Kolisi ve Özel Koli paketleri
Çağdaş Market, farklı ihtiyaçlara uygun olarak 2 farklı ramazan erzak paketi hazırladı.Çağdaş Market’teki 2 farklı erzak paketinin fiyatı 29,90 lira olan “Fırsat Paketi”inde 15 adet ürün yer alırken ve 20 adet ürün içeren “Özel Paket” fiyatı ise 49,90 lira olarak sunuldu. Market, özel erzak paketleri hazırlama seçeneği de sunarken, öte yandan ramazan kolisi yerine özel kartlara da para yüklemesi yapılabilecek. Sabah – Ramazan Kolisi Fiyatları – Ramazan Kolileri 2013 – Ramazan Paket Fiyatları

admin hakkında 1305 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.