Lyoness İle Nasıl Para Kazanılır ?
Çoğu insanın belkide adını hiç duymadığı bir yöntem fakat dünyanın bir çok ülkesinde çalışan bir mekanizma ile milyonlarca üyesi olan bir girişim modeli..
2003 yılında kurulmuş olan Lyoness, üyelerine her alışverişte para iadesi sunuyor. Dört ülkeyle başlayıp, ancak o zamandan bu yana katılımcılarına benzersiz Win-Win-Win durumunu sağlayan, uluslar arası faal olan bir şirkete dönüştü. Lyoness üyelerin ve üye iş yerlerin kazanç elde ettikleri global bir ağ oluşturdu: Üyeler para iadesi alırken, üye iş yerleri’de özel avantajlar sağlayarak, sadık müşteriler kazanmakta.

Lyoness şuanda Avrupa’nın 33 ülkesinde ve ABD, Kanada, Brezilya, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Güney Afrika ve Asya Pasifik Bölgesin’de (Hong Kong, Macao, Avustralya, Filipnler, Tayland, Yeni Zelanda) aktif olmakla birlikte dünya çapında 3.6 milyon’dan fazla üye sahip.
Bir bakışta avantajlar:

Her alışverişte %2’ye kadar Cashback (nakit para iadesi)
Bütün ülke ve sektörlerde geçerli tek bir kart
Dünya çapında ticaret ve hizmet sektöründe binlerce üye işyeri
Lyoness ile alışveriş yapabilmenin dört seçeneği
Başkalarına yapılan tavsiyede arkadaşlık bonusu

Her alışverişte kazanç elde etmek

Bu nasıl oluyor? Çok basit: Lyoness, büyük şirketlerden, KOBİ’lerden ve sanal alışveriş üye işyerlerinden oluşan rakipsiz bir ağ sunmaktadır ki bunlar sayesinde bütün sektörlerden avantajlı alışveriş yapma imkânı sağlanabiliyor. Üyeler böylelikle son rakamlara göre 39.000 olan üye işyeri ve 5.000 online üye işyerinden alışveriş yapabiliyor ve Cashback avantajını kullanabiliyorlar.

Cashback

Her alışverişte, alışveriş değerinin %2’sine kadar üyenin ödeme hesabına alacak kaydedilir. Bu şekilde kendisinin ödeme hesabında düzenli olarak artan bir tutar birikir. Belli bir miktardan sonra bu, üyenin şahsi banka hesabına havale edilir.

Arkadaşlık bonusu

Lyoness’i başkalarına tavsiye edin! Tavsiye eden olarak, yeni tavsiye ettiğiniz üyenin yapacağı alışveriş cirosu üzerinden %0,5’ini siz alırsınız (doğrudan arkadaşlık bonusu olarak adlandırılır). Bu üye de Lyoness’i başka yeni üyelere tavsiye ederse, sizin için bu, tekrardan yeni üyenin yapacağı alışveriş cirosu üzerinden %0,5 kazanacağınız anlamına gelir (dolaylı arkadaşlık bonusu olarak adlandırılır)!


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.