Lazzoni Mobilya Bayilik Şartları
lazzoni-mobilya
ABD’deki mağazası rekor kırıyor
Son beş yılda her yıl yaklaşık yüzde 40 büyüyen Lazzoni Mobilya’nın halen İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum’da 12 mağazası var. Şirketin yurtdışında ise ABD’de New York Manhattan, New Jersey, KKTC’de Girne ve Lefkoşa’da mağazaları var. Lazzoni Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kababulut, “New York Manhattan’daki mağazamıza ayda 2-3 konteynır ürün gönderiyoruz. Bu mağazanın aylık cirosu 250 bin dolara ulaştı. 2012’de yıllık cirosunun 5 milyon dolara ulaşmasını bekliyoruz” diyor.

Manhattan’daki tek mağazasıyla ciddi bir ciro yakalayan şirket, şimdi New York’ta ikinci mağazasını açmaya hazırlanıyor. Kababulut, orta vadede Amerika’da iki mağaza daha açarak toplam üretimin yüzde 50’sini Amerika’ya yönelik gerçekleştireceklerini öngörüyor.
Lazzoni Mobilya, yeni mağazalarla birlikte yılda 50 milyon dolar ciroya ulaşmayı hedefliyor. ABD’nin yanı sıra Ortadoğu ve Güneydoğu Asya’da da mağaza açma planları var. Kababulut, ilk etapta Hollanda (Rotterdam), Romanya (Bükreş), Azerbaycan (Bakü) ve İran’da (Tahran) mağazalar açacaklarını söylüyor. Bu mağazalar franchise ya da bayilik sistemiyle açılacak.

Telefon: 0312 847 55 30
E-posta: info@lazzoni.com.tr
Web: lazzoni.com.tr

http://www.franchisedestek.com


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

1 yorum

  1. 2007 Yili itibariyla bayan tekstili uzerine toptan ve perakende satis faaliyetinde bulunmaktaydim.Global kriz etkileri ve tekstil piyasasinin rekabet uzerinde urun ve firmayla dolmasi nedeniyle yeni pazar ve alternatif degerlendirmesi uzerinde calismalarda bulunmaktayim.Bu anlamda pilot bolge olarak kendime Fas-Casablanca kentini uygun goruyorum.Firmaniz etkinliginde bayilik veya dis ticeret temsilciligi seklinde dusunuyorum.Iyi derece ingilizce,orta duzeyde rusca biliyorum.Konuya ilgili olarak sahsima vereceginiz her turlu bilgi icin tesekkur ederim.Calismalarinizda basarilar dilerim.Saygilarimla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.