Krk Dağıtım Kargo Bayiliği Veriyor
krkKRK DAĞITIM Butik Kargo alanında mevcut piyasa koşullarında hizmet verilebilmesi, daha etkin, çağdaş ve kaliteli hizmet sunarak müşteri beklentilerinin karşılanabilmesi amacıyla KRK DAĞITIM -PTT KARGO işbirliği ile KRK kurumsallığını PTT KARGO bünyesine entegre etmiştir.
KRK Dağıtım

KRK Dağıtım

KRK Dağıtım / PTT Kargo, işbirliği ile kargoları yurt genelinde 4.250’ e yakın PTT hizmet noktası aracılığıyla , 81 İl Merkez – İlçe – köylere kadar alıcılarına ulaştırmaktadır .Ayrıca KRK kapıda Tahsilatlı gönderi hizmeti de gerçekleştirmektedir.Kargoların adresinden teslim alınarak, belirtmiş olduğunuz alıcının adresine teslim edilmesine kadar geçen sürede kargolar Firmamızca özel atanmış Müsteri Hizmetler Uzmanı tarafından takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Mobil,ek araç masrafı gözetmeksizin tüm Türkiye geneline tek fiyat uygulaması ile müşterilerine en uygun fiyat ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

KRK DAĞITIM aşağıda belirtilen illerde franchising arayışı içerisindedir. Bayilik detayları için bizler ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ankara,Antalya,Balıkesir,Bursa,Denizli, Diyarbakır,Eskişehir,Gaziantep,İzmir, Kayseri,Kocaeli,Konya,Mersin,Manisa
Mardin,Muğla,Nevşehir,Sakarya, Samsun,Sinop,Tekirdağ

Bayilik Şartları : Franchising bedeli – 5000 TL
Eğitim ve Sistem Kurulum Bedeli – 3000 TL
En az 1 adet Kurye/Kargo toplama için araç.

Bayilik Destekleri : EĞİTİM DESTEĞİ
UYGULAMA SİSTEMİ DESTEĞİ
PROGRAM DESTEĞİ
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : BAYİLİK YATIRIM MALİYETİ 8000
ORTALAMA KAR MARJI %15-20
Bayilik için ek şartlar : Diğer şartlar için tarafımızla irtibata geçmeniz rica olunur.


admin hakkında 1295 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*