Kripto Paralar Gelecekte ne Olacak ?
bitcoin fiyatı 2019da ne olacak

Bir yıldan beri inişli çıkışlı bir grafik izleyen Bitcoin ve diğer Coinler 2019 yılının bu ikinci ayında da aynı döngüyü sürdürmeye devam ediyor. Peki bu süreç önümüzdeki dönemlerde nasıl olacak ?

Yükseliş trendine girdiği dönemde olumsuz açıklamalarla yeniden eski seviyesine dönen kripto paralarla ilgili sürekli açıklamalar yapılırken, beklentiler artacak yönünde olmaya devam ediyor. Peki iki yıldır yapılan bu açıklamalara rağmen Bitcoin fiyatı 5.000 $ dolar direncini neden aşamıyor ?

Bununla ilgili bir çok spekülasyon dolaşsa da uluslararası Kripto para borsalarında gerçekleşen işlemlerin büyük bir kısmının al sat işlemlerine döndüğünü görmekteyiz. Bu durum kripto paraları şuan için bu seviyelerde tutan en önemli etken olduğu düşünülse de, Merkez bankaları tarafından yapılan reel para birimlerini korumaya dönük açıklamalarla da Kripto para artışları baskılanmaktadır.

Bitcoin fiyatı ne olacak

Son olarak Nasdaq CEO’su Adena Friedman’ın dün yaptığı açıklama ile kripto paralar %2 civarında arttı. Böylece 100 Kripto paranın 74 tanesi yükseliş trendine yeniden girdiler.
Adena Friedman’ın Davos’taki Dünya Ekonomik Forumunda yaptığı açıklamada, kripto para birimlerinin küresel bir para birimi olarak kullanılabileceğini söyledi.
Friedman’ın açıklaması ile Bitcoin yeniden 3 bin 600 dolar seviyesinin üzerine çıkarken önümüzdeki dönemlerdeki seyri yeniden merak konusu olmaya devam ediyor.
admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.