Krep Yaparak Para Kazanın…
krepKahvaltı sektöründe henüz yeni bir ürün adedi olan krep,lezzet ve damak tadına hitabıyla,bizim mutfağımızdada yerini kısa zamanda alacak gibi görünüyor.

İşte size krep üzerine uzmanlaşabileceğiniz bir cafe modeli,her çeşit krepi müşterilerinize sunarak,onları kendinize bağlayacaksınız.

Çikolatalı sıcak krep (Crepe au chocolat- chocolate pancake), kuru meyveli sıcak krep, sütlü sıcak krep, kahveli kakaolu sıcak krep bu çeşitlerin bazıları…

Özellikle çocuklar ve gençlerin sevdiği bu yiyeceğin yapılması da son derece pratik olabilir. “Çalkala ve dök” şeklinde tanımlayabileceğimiz krep yapımının yanı sıra aynı hat üzerinden başka çeşit ve formlar da üretilebilir. Ancak bunun için krep yapımında kullanılan makine ve teçhizatın paslanmaz çelikten üretilmesi gerek.

Ayrıca konuyu daha geniş tutmak isteyen yatırımcılar yumurta ayrıştırmayı kendi bünyelerinde de yapabilir ve perakende ürün adedini çoğaltabilirler. Öte yandan bu ürünlerin ambalajlanması da önemli. Çünkü ambalajın sunumdaki ayrıcalığın markaya derinlik kazandırdığı da unutulmamalı.

Aslında sunum biraz hayal gücüne kalmış vaziyette,bu mükemmel lezzeti insanlar çok kısa bir sürede kabul edecektir muhakkak.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.