Koton Bayilik Şartları
Koton marka kalitesi ve bilinirlik olarak ülkemizin seçkin markalarından biri konumuında.İş kurmak isteyenler  içinde karlı bir yatırım niteliğinde.Peki neden Koton bayiliği alınmalı?

İçerikKoton, iş geliştirme konusunda çok ciddi bir destek sunar. Bu nedenle tüm özelliklerin yanı sıra, alacağınız destek ile sektöre çok daha bilinçli bir şekilde adım atarsınız. Marka olarak ülkemiz içerisinde ciddi bir bilinirliğe sahip olması, bay-bayan olarak herkes için çok özel, kaliteli giyim ürünleri üretiyor olması ürün yelpazesi konusunda kaliteli ve çeşitli bir seçeneğe sahip olma şansını sizlere sunar. Ayrıca Koton bayiliği süresince mağazanızın işletilmesi hakkında dahi eğitim alırsınız. Böylelikle markanın güvencesi altında kaliteli ürünleri satmak için çok daha bilgili, bilinçli bir biçimde adım atabilirsiniz.

 

Koton Bayilik Şartları

 

  • Mağazanın bir alışveriş merkezinde yer alıyor ise, tekstil mağazalarının yer aldığı katta bulunması gerekmektedir. Eğer ana cadde üzerinde yer alacak ise, yoğun bir alışveriş akışı olması gerekmektedir. Bu konuda Koton’dan mağaza için yer olarak ilk onayın alınması gerekir.
  • Brüt olarak 800 m2 gibi bir alanın olması gerekir ve bu alanın ortalama %10 gibi bir alanı depo amacı ile kullanılmalıdır.
  • Cephenin en az 15 metre civarında olması gerekir.
  • Mağaza, 3 metre civarında bir tavan yüksekliğine sahip olmalıdır.

 

Ayrıca dekorasyon maliyeti olarak Türkiye içerisinde ortalama 500$/m2 ödemek gerekmektedir. Yurtdışında ise 600$/m2 şeklinde bir dekorasyon ücreti bulunmaktadır.

 

 

 

Koton İletişim Bilgileri

 

Bayilik Başvurusu İçin: www.koton.com.tr

 

Adres: Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu No:3 A-B Blok PK:34396 – Maslak/Şişli- İSTANBUL
Telefon: 02123313300
E-Posta: info@koton.com.tr


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.