Kosgeb’in 30 Bin Liralık Hibe Programı Başlıyor
hibeKosgeb yeni dönem girişimcilik eğitimi başvuruları başlıyor.İş kurmak isteyenler sermaye sıkıntısı yaşayan girişimciler için bu önemli eğitim programı sonunda 30 bin liralık hibesizleri bekliyor.31 Temmuza kadar olacak başvurular için son 10 gün…

Eğitime katılacak girişimci adayları 70 saat süren eğitimleri süresince hem sınıf içi, hem de atölye olmak üzere; girişimcilik niteliklerinin sınanması, iş fikrinin geliştirilmesi, yaratıcılık egzersizleri, pazar araştırması, pazarlama, üretim, yönetim ve finansal planlarının hazırlanması gibi birçok alanda bilgi sahibi olacak.

KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan adaylar, alacakları sertifika ile bir şirket kurmaları şartıyla 30 bin liralık hibenin yanı sıra 70 bin liralık faizsiz kredi alma hakkına da sahip olacaklar.

AveaLabs Kuluçka Merkezi adayı olarak kendi işini kurmak ya da geliştirmek isteyen girişimci adaylarının, 31 Temmuz tarihine kadar www.avealabs.com adresine başvuru yapması gerekiyor.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.