Kosgeb İş Birliği Destek Programı
kosgeb1 yılı aşkın süredir faaliyette olan 5 adet şahıs veya limited şirketin bir araya gelerek geliştireceği projlerin desteklendiği İş Birliği Güç Birliği Destek Programında başvuru sahibi firmaların en az üçünün aynı sektörde faaliyet göstermesi şartı aranmaktadır.

Bu destek programının amacı küçük ve orta ölçekli işletmelerin işbirliği-güçbirliği anlayışıyla bir araya gelerek, ortak tedarik, ortak tasarım, ortak pazarlama, ortak laboratuar, ortak makine-teçhizat kullanımı ve benzeri konularda hazırlayacakları projelerin desteklenmesidir.

Yagem Bilişim Danışmanlık firması bu destek programı kapsamında desteklenmesi uygun görülen “Taşkırma ve eleme tesisi kurulması” ve “Kilitli parke taşı tesisi kurulması” projelerinin hazırlama ve yürütme aşamalarında müşterilerine verdiği hizmet ile ön plana çıkmıştır.

Detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmetlerimizin size ne gibi faydalar sağlayabileceği hakkında görüşmek için bizlere 0 212 337 57 78 numaralı telefondan ulaşabilir veya iletişim kısmından sorularınızı gönderebilirsiniz…
kosgebdestekleri.org


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.