Konyalı Ahmet Usta Bayilik
konyali_ahmet_usta_bayilik
Gaziemir’de küçük bir dükkanda Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin memleketi olarak da bilinen Konya’nın ünlü etli ekmeğini İzmirlilere sevdiren Konyalı Ahmet Usta Etli Ekmek ve Pide Salonları’nın dokuzuncusu Çankaya’da hizmete açıldı. Konyalı Ahmet Usta salonunun dokuzuncu şubelerinin açılışına Anadolu Birliği Başkanı Koç Ali Al, Konyalılar Federasyonu Başkanı Mehmet Aydoğan, Gaziemir Kaymakamı Şerafettin Tuğ ve çok sayıda davetli katıldı.

Kemalpaşa’da 42 bin metrekare üzerine kurulu özel çiftlikte beslenen küçük baş hayvanların etleriyle hazırlanan etli ekmekleri kalite ve hijyenden taviz vermeden müşterilerinin hizmetine sunduklarını belirten Konyalı Ahmet Usta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zeki Bulut, İzmir’deki dokuzuncu şubelerini hizmete açmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Bulut, güleryüz, hızlı servis, kalite ve hijyenin temel prensipleri olduğunu belirterek, başta Londra ve Medine olmak üzere yurtdışında da şube açma hazırlıklarına başladıklarını kaydetti. Konya’nın özel lezzetlerini İzmirlilerle buluşturmayı sürdüreceklerini dile getiren Bulut, gördükleri yoğun ilginin kendilerini memnun ettiğini, sloganlarının “İsim benzer ama lezzet asla” olduğunu, kalite ve lezzetlerinden asla ödün vermeyeceklerini belirtti. Konyalı Ahmet Usta Bayilik

Bulut, “2007’de Gaziemir’de küçük bir dükkanda başladık. On iki yaşımdan bu yana. İzmir’de çeşitli pide salonları açtım. Konyalı Ahmet Usta adı ilk kez biz getirdik İzmir’e. Burada meşhur oldu. Bodrum, Kuşadası, Menemen’in de içinde olduğu sekiz yerde şubemiz var. Bugün burada dokuzuncu şubeyi açacağız. 42 bin metrekarelik küçük baş hayvan çiftliğimiz var Kemalpaşa’da. Etleri oradan tedarik ediyoruz. Ayrıca isteyen girişimcilere Konyalı Ahmet Usta olarak bayilik vereceğiz. Hedefimiz Türkiye’nin en büyük etli ekmek zinciri haline gelmek. Önümüzdeki aylarda İstanbul’da, franchising fuarına katılacağız. Güzel geri dönüşümler alıyoruz. Önümüzdeki süreçte başta Medine ve Londra olmak üzere yurtdışında da şubeler açmaya başlayacağız” diye konuştu.

Konyalı Ahmet Usta Bayilik İletişim Bilgileri
ADR : Sakarya Cad. No: 34/2-A Bornova – İZMİR
TEL : 0232 344 0 444
MAİL: info@konyaliahmetusta.com

Konyalı Ahmet Usta Bayilik Hakkında : 2007 yılında İzmir’in Gaziemir semtinde ilk şubesini açarak sektöre giriş yapan Konyalı Ahmet Usta, güçlü kadrosu ve özverili çalışmaları sayesinde, her geçen gün hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşıyor. Gıda sektöründe en dikkat edilmesi gereken hijyen hususunda son derece titiz ve dikkatli bir tutum içerisinde çalışmakta olan Konyalı Ahmet Usta, uygun fiyat ve üstün kalite dengesini bir arada sunarak, sade, nezih, ferah ve sıcak bir atmosferde hizmet veren sayılı mekanlar arasında yerini alıyor. Konyalı Ahmet Usta, güleryüz ve hızlı servisle kalitesini daha üst seviyelere çıkararak, kurulduğu günden bu yana müşteri değil, ev sahibi olarak benimsediğimiz sizlere, hizmet vermeye devam ediyor.

Konya’ya has en leziz tatları, İzmirliler’le buluşturan Konyalı Ahmet Usta’ya gösterdiğiniz yoğun ilgi sonucunda, Buca, Bornova, Bostanlı, Menderes ve Bodrum’da da şube açarak daha çok kişiye hizmet vermeye başladık. Konya’ya özgü lezzetleri müşterilerine sunmasının yanında hizmet kalitesi, hijyen ve güleryüzlü karşılama da Konyalı Ahmet Usta’nın temel prensipleri arasında yerini alıyor.

‘İsim benzer lezzet asla!’ sloganıyla çıktığımız lezzet yolculuğunda, açıldığı günden bu yana ISO ve Gıda Denetim Belgeli etli ekmeğiyle ve diğer farklı tatlarıyla hizmet veren Konyalı Ahmet Usta, kaliteden ödün vermeden taklitleriyle mücadele ederek ilerlemeye ve büyümeye devam ediyor. Sizlere daha çabuk ve kolay ulaşabilmek, Konya’nın yöresel lezzetlerini daha çok İzmirli’ye tattırabilmek için yeni şubelerimizi açmaya devam edeceğiz.


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.