Kolay ve Yaratıcı iş fikirleri
Yaratıcı iş fikirleri

Çok detaylı olmasın fakat para kazandırsın diyorsanız bu işler size oldukça fazla para kazandırabilir. Hem yatırım maliyeti az hemde kazancı yüksek olabilecek 11 iş fikri

1.Etnik Yemek Servisi

Evinizden yapabileceğiniz bir iş fikri, etnik yemek servisi. Topluluğunuz için Etnik Gıda’ya evinizde servis hazırlayabilir ve dağıtımı yapabilirsiniz. Farklı kültürlerin yemeklerini yapma becerisine sahiseniz bunu paraya çevirebilirsiniz.

etnik yemekler

2. Hamile bayan Egzersiz sınıfı
İkinci benzersiz iş fikri kadınlarla ilgilidir. Hamile bayan egzersiz salonları. Bu tür bir işi açmak için eğitilmeniz gerekir. Bu benzersiz bir iştir ve böyle bir işin başarı oranı yüksektir.

iş fikri; Hamile egzersizleri

3. Çay / Kahve Kafe
En yaratıcı iş fikirlerinden biri çay veya kahve kafesidir. Bu işte başarılı olmak için hoş bir ambiyans iyi dekore edilmiş bir mekan kurmak gerekiyor. Ayrıca eşsiz bir yöntemle çay veya kahve servisini de düşünebilirsiniz.

4. Özel hediye mağazası
Özel Hediyelik Eşya Mağazası en iyi yaratıcı iş fikirlerinden biridir. Bu işte, müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hediyeler sunarak müşterilerinize hizmet verebilirsiniz. Birkaç örnek t-shirt, kupa, özelleştirilmiş kart, fotoğraf albümü, saat, ayna, kart sahibi vb. gibi ürünleri ister mağazanızda isterseniz internetten satabilirsiniz. Bu işin başarı oranı yüksektir.

5. Oyun Organizatörü
Bir sonraki yaratıcı iş fikri doğum günü partisi, yıldönümü vb. Etkinliklerde oyun organizatörlüğü geliyor. Bu işte başarılı olmak için iletişim ve yaratıcılıkta son derece iyi olmanız gerekiyor.

7. Evde çikolata işi

Çikolata yapmayı seviyorsanız, bu işe hemen başlayabilirsiniz. İşe başlamak için çikolatalı reçete, mutfak eşyaları, tencere, kalıp ve ambalaj malzemelerine ihtiyacınız var. Çikolatanızı satın almak için alışveriş merkezleri veya küçük dükkan sahipleri ile bağlantı kurmanız gerekir. Ayrıca online varlık oluşturmayı düşünebilirsiniz. Bu iş için gerekli yatırım oldukça düşüktür.

8. DJ Hizmetleri
Yaratıcılığa sahip olan müzikseverseniz, DJ’lik işine başlamayı düşünebilirsiniz. Bu işe başlamak için doğru beceri ve deneyime sahip olmanız gerekir.

9. Hobi Sınıfı
Bugün her ebeveyn, çocuklarının gelişimi için hemen hemen her şeyi yapar hale geldi. Bu iş fikri çocuklar için hem keyifli bir ortam sunacak hemde aktivite hizmeti sunacak.Sahip olduğunuz beceriye dayalı olarak dans, müzik gibi becerilerinizi bu şekilde paraya çevirebilirsiniz. Bu ev hanımları için en iyi ev tabanlı iş fikirlerinden biridir.

10-Çocuk Oyun / Macera Alanı
Çocuklar yaratıcı oyun alanında veya macera hissedebilecekleri yerde vakit geçirmeyi severler. Böyle bir yer kurarak kendi işinize başlayabilirsiniz. Bu iş modeli kullanılsada yeterli hacimde ve kalidede çok fazla yer mevcut değil.


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.