Kokoreç Dükkanı Açmak İçin Neler Gerekir ?
kokoreçTürk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan kokoreç yatırımı yapılacak iş kollarından biri olmayada aday bir iş.Daha çok seyyar ezgahlarda yapılan kokoreççilik daha modern sunumlarla yada standlarla yapıldığında daha çok kazandıracak bir iş konumunda.

Sizlere tavsiyemiz bu işi yapacaksanız klasik anlamda bir araba satın alığp bu işi yapmayın.Mümkün olduğunca daha profesyonel bir yaklaşımla bu hizmeti sunun.Eğer dükkan açacaksanız dekorunu özenle seçin,eğer caddelerde satamak istiyorsanız o zaman orjinal bir stand tasarlayarak hizmet verin hem bu şekilde insanların size güvenini daha hzlı sağlarsınız hemde büyüme şansınız dahda artar.

Kokoreç Dükkanı Açmak İçin Neler Gerekli:

İlk önce stand mı dükkanmı açacağınıza karar verdikten sonra gerekli malzemeler ocak,bıçak vs gibi bunları temin etmelisiniz.Daha sonrasında tarım bakanlığından gıda ürünlerinin satışının yapılabileceğine dair sertifika almanız gerekmektedir.Belediyeden alınacak evraklarla beraber buj işe başlayabilirsiniz.

Yatırım Maaliyeti:

Seçtiğiniz konsepte göre 10 bin ile 30 bin lira arasında bir rakama bu işi yapabilirsiniz.


admin hakkında 1319 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.