Koçak Gold Bayilik Şartları
kocak

Koçak Gold, 50 yılı aşkın süredir yurtdışı ve yurtiçinde verdiği başarılı toptancılık hizmetinden sonra perakendecilikte de istikrarlı bir şekilde büyümektedir. 14 ve 22 ayar ürünlerinin yanı sıra KOÇAK PIRLANTA’yı da sunarak tam hizmet veren bir kuyum markası haline gelen Koçak Gold, önümüzdeki dönemde perakende sektörüne kattığı yeni soluk ve değişimle başarısını arttırmayı hedeflemektedir.

2008 yılı başında perakende organizasyonunun alt yapısını tamamlayan firma, hem kendi mağazalarını açmaya hem de önemli cadde ve alışveriş merkezlerinde bayilik vermeye başlamıştır.
50 senenin verdiği kuyumculuk tecrübesi ile müşterilerine özgün, yüksek kaliteli, modaya uygun, çok geniş bir ürün yelpazesi sunabilen marka, her ürün grubunda sürekli ürettiği yeni koleksiyonlar ve modellerle mağazalarının daima son tüketici tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Perakende müşterileri mağazalarda çeyrek altından lüks mücevher modellerine kadar her türlü kuyum ürününü bulabilme olanağına sahiptir. Bu şekilde, tüketicinin mağazaya güvenle girebilme ve alışveriş yapabilme olanağı sunulmaktadır.

Dekorasyonundan mağaza işletmeciliğine, müşteri ilişkilerinden insan kaynakları ve muhasebeye, kullanılacak bilgisayar programlarından mağazanın yerel tanıtım planına, özel günler öncesinde ve sırasında yapılacak etkinliklerden mağaza personelinin giyim tarzına ve hatta mağazada çalınacak müziğe kadar her türlü yön gösterici ve standart belirleyici bilgiyi firmamız bayileriyle paylaşmaktadır. Yenilikçi, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla bir markanın kurumsal imajından ve profesyonel ekibinden yararlanma fırsatını sağlamaktadır. Reklam, tanıtım, mali, ticari ve hukuki danışmanlık olanağı sunmanın yanı sıra, materyal ve görsellerin tasarımını ve teminini gerçekleştirmektedir.

Koçak Gold, farklı, çağdaş ve müşteri odaklı bir yaklaşımla, perakende mağazalarını tüm Türkiye’de Alışveriş Merkezlerine ve önemli il -ilçelere yaymayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda da, son 4 senedir yoğun olarak sürdürülen son tüketiciye yönelik ulusal reklam ve tanıtım faaliyetlerine devam edilmektedir.
Koçak Gold Mağaza Bayilik Konsepti

Mağazalarda, geçmişten gelen kültürel değerlere ve geleneksel karakterlere bağlılığın korunması, bu değerlerin günümüz çağdaş değerleriyle uyumunun sağlanması hedeflenmiştir. Özellikle de alışveriş merkezlerinde modern minimalist mimari tarzındaki mağaza konseptiyle Koçak Gold, müşteri ihtiyaçlarına uygun ve yenilikçi bir tasarım sunmaktadır. Detaylara önem veren, özgün ve Koçak Gold ruhunu yansıtan bu konsept, kurumsal renkler olan siyah ve yaldızın birlikte kullanılması ile daha da çarpıcı hale getirilmiştir.

Mağaza içi dekorasyonunda ve vitrin düzenlemelerinde en önemli nokta ürünlerin en doğru ve en göz alıcı şekilde sergilenebilmesidir. Bu yüzden ürünlerin ön plana çıkarılabilmesi için mağazalarda gözü yormayan ve dikkati dağıtmayan yumuşak renklere önem verilmiştir. Doğru materyallerin homojen şekilde kullanılması da mimari tasarımda fonksiyon ve estetik bütünlüğü sağlamaktadır.
Ayrıca, hem mağazanın bütünlüğüne uygun hem de Koçak kurumsalını temsil edebilecek görseller firma tarafından yaptırılıp mağazalara verilmektedir.
Koçak Gold Bayilik İletişim Bilgileri

Adres: Nuruosmaniye Cad. No:56 PK.34120 Eminönü/ İstanbul
Tel : 0212 514 81 11 (10 hat)
Faks : 0212 514 81 21
Email: kocak@kocakgold.com


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.