Kevser İç Giyim Bayilikler Veriyor
KEVSER İÇ GİYİM OLARAK BAY,BAYAN VE ÇOCUK PİJAMA,KAPRİ VE TAYT ÜRETİMİ YAPIYORUZ.TÜRKİYE GENELİNDE BÖLGE BAYİİLİKLERİ VERİYORUZ.BAYİİ TOPTAN FİATI 3TL.PERAKENDE SATIŞ 7-8TL ARASI. KAR ORANI OLDUKÇA YÜKSEK KAZAÇLI BİR İŞ TEKLİFİDİR. BAYİİLİK VERDİGİMİZ BİR BÖLGEDE BAŞKA BİRİSİ BİZDEN ÜRÜN SATIN ALAMAZ.YURTİÇİ VE YURTDIŞI SATIŞLARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ.HAYIRLI İŞLER BOL KAZANÇLAR.

Bayilik Şartları : BAYİLİK ŞARTIMIZ,BAYİİMİZ OLMAK İSTEYEN İŞLETMELER VE ŞAHISLAR EN AZ 1000 ADET ÜRÜN ÇEKMELERİ GEREKİR.

Bayilik Destekleri : ÜRÜNLERİMİZİN DESEN VE VARYANTLARI AYLIK DEGİŞMEKTEDİR.BAYİİLERİMİZİN BULNDUKLARI BÖLGEYE,BAŞKASI ADINA MAL SEVKİYATI YAPILMAZ VE ÜRÜNLERMİZİ SADECE BAYİİMİZ SATAR.İLERLEYEN ZAMANLARDA DAHA UYGUN ÖZEL TASARIMLI ,DESENLİ,UYGUN FİAT OPLİTİKAMİZLA BAYİİ DESTEGİMİZİ SAGLANIR.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
BAYİİLİK YATIRIM MALİYETİ MİNİMUM 3000TL.ORTALAMA KAR MARJI % 60

Bayilik için ek şartlar : BAYİİLİK İÇİN EK ŞART İŞLETMELERİNİN FAAL OLMASI VEYA KİŞİLERİN TELEFONLA VEYA BİZZAT İMSAFİRİMİZ OLARAK KARŞILIKLI İŞ GÖRÜŞMELERİMİZİN SAGLANMASIDIR.

İlgili Kişi : TUNCAY ALBAYRAK
Telefon Numarası : (0506) 3474420
E-posta : tun.albayrak@hotmail.com
Adres: GÜRLER MAH.674.SK.NO.24 KIRIKKALE


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.