Kartopu Örgü Yünleri Bayilik Şartları
kartopu1952 yılında kurulan KARTOPU TEKSTİL MAMÜLLERİ PAZARLAMA TİC. ve SAN. A.Ş. el örgü ipliği sektörünün öncü firmalarından biri olarak yarım asrı aşkın bir süredir hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda hizmet vermektedir. Karbel Şirketler Grubu kuruluşu olan Kartopu, pazarladığı el örgü ipliklerini Ersur Tekstil’den temin etmektedir. Ürünlerinde akrilik,polyamid, yün, moher, tiftik gibi doğal ve sentetik hammaddeler kullanmaktadır. İpliğin hammaddesi olan elyaf, ipliğe dönüşene kadarki safhasını Ersur Fabrikamızda, son teknoloji ürünü Tekstil Makinaları ile işlenmektedir.

Yaz ve Kış sezonları için 5 farklı kategoriden oluşan KARTOPU, KARTOPU WOOL, KARTOPU SPECİAL COLLECTİON, KARTOPU BEBE VE KARTOPU FANCY grupları altında toplam 50 çeşit ürün ve her ürün için ortalama 60 renk seçeneği bulunmaktadır.

Kartopu son yıllarda 1000’e yakın Tuhafiye ürünleri ve Kartopu Accessories adı altında bir çok ürün ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. KARTOPU, sezon taleplerini ve müşteri isteklerini önceden belirleyerek ürün gamına her yıl yeni kaliteler ve renkler ilave etmektedir.
kartopu
KARTOPU, her kış sezonu kendi bünyesinde tasarladığı, yeni trendlerin yer aldığı el örgü triko modellerini kapsayan BAY-BAYAN, ACCESSORIES kataloglarını uzman örgü kadrosu ve araştırmacılarının ekip çalışması ile ortaya çıkararak, KARTOPU ipliğinin satıldığı bütün satış noktalarından okuyucularına ulaştırır. KARTOPU ÖRGÜM adı altında çıkan BEBEK – ÇOCUK dergisi ise Turkuvaz Yayın Grubu işbirliği ile 3 ayda bir dergi satış noktalarında okurlarıyla buluşur.

KARTOPU yıllık satışının %30’unu ihraç etmektedir. Başta Kanada, Amerika, İngiltere, Rusya olmak üzere Arnavutluk, Bulgaristan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Litvanya, Makedonya, Mısır, Moldovya, Romanya, Suriye, Suudi Arabistan, Ukrayna ve Yunanistan’a ihracatı bulunmaktadır.

5000m2 show-room ve toptan satış merkezi ile KARTOPU, Avrupa’nın tek çatı altında hizmet veren en büyük toptan satış mağazalarından birine sahip olup Tekstil Sektörünün Lider Kuruluşlarındandır.

Müşterilerinin her zaman memnuniyetini düşünerek daha iyi hizmet vermek ve daha yakın olmak adına TÜRKİYE genelinde BURSA, İZMİR, KOCAELİ, ESKİŞEHİR, LÜLEBURGAZ, TRABZON, ANKARA, SAMSUN, BATMAN, İSTANBUL-Sultanbeyli, RİZE ayrıca YUNANİSTAN ve KIBRIS olmak üzere toptan satış yapan 13 bayisi bulunmaktadır. KARTOPU ürünleri bütün tuhafiye ve el örgü satış noktalarında siz değerli müşterilerimizin beğenilerine ve satışına sunulmaktadır.

Başlangıç Bedeli
100.000 YTL

Yatırım Bütçesi
400.000 YTL

Bütçe Aralığı
250.000-500.000

Ortalama Kâr Oranı
%12

Bayi/Franchise Hedefi
17

İLETİŞİM
Kartopu Tekstil Mam.Paz.Tic.San.A.Ş.
Davutpaşa Cad. No: 12 / 103 Tim-2
Topkapı/ ISTANBUL / TÜRKİYE
TEL: +90 212 501 50 50
FAX: +90 212 567 94 03


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.