Karlı Bir İş Duvar Stickeri
duvarEv dekorasyonuna yeni bir boyut katan stickerlar,ev ortamına estetik ve hoş bir hava katmak isteyen herkesin favorisi konumunda,evinizi bir anda istediğiniz gibi bir yer haline getiren bu resimler,oldukça düşük maliyete sahip olmasına rağmen,sizin için bambaşka bir ortamda yaratabilirler.

Son dönemde moda haline gelen duvar stickerları (yapışkan) evlerde yeni dekorasyon olarak duvarları süslerken, bu alanda 2.5 milyon liralık bir sektörün oluştuğu belirtiliyor. Mickey, Barbie gibi çocuklara hitap eden duvar sticklerları yanında büyüklere yönelik stickerlarda da talep artışı yaşanıyor.

Evlerde genelde koridor, duvar çıkıntıları, salon köşelerinde kullanımı tercih edilen sticker’larda daha çok dal formunda ürünler retro daire ve akrilikten ayna etiketler kullanılıyor. Artık gelir düzeyinin yüksek olmadığı ailelerin de duvar sticker’larını evlerinde dekorasyon amaçlı kullandığı görülüyor.

Ülkemizde daha yeni gelişen bir sektör olması,orjinal tasarımlı sticerları piyasada vazgeçilmez noktalara getirecek gibi görünüyor.


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.