Karikatür Tasarlayarak Para Kazanmak
karikatürYetenekliyseniz ve sosyal medyaya hakimseniz bu işten hızlı bir şekilde para kazanmanız mümkün,Facebok twitter aracılığı ile artan paylaşımlar sitenizin hitini fazlasıyla artıracaktır.Burada birden fazla şekilde para kazanmanız mümkün olacaktır.Gerek reklam gelirleri gereksede doğrudan karikatür satışları ile oldukça büyük paralar kazanmanız mümkün olacaktır.

Bazı web sitesi sahipleri sitelerine farklı karikatürler koymak isterler.Bunu da ya belli bir noktayı belirtmek için çizgi roman şeklinde yaparlar ya da doğrudan siteye eklerler. Aynı zamanda mesajlarını iletmek isteyen yazarlar için de karikatürler tasarlayabilirsiniz.

Karikatür tasarlayarak para kazanmak için izlenecek adımlar
1.Kendi web sitenizi tasarlayın ve sunduğunuz servislerin tanıtımını yapın.
2.Web sitelerinde, sosyal ağlarda, arkadaşlar arasında ya da diğer trafik yöntemleriyle reklamınızı yapın. 3.Müşterilere reklam hizmetleri sunan sitelere üye olun.
4.Sizin hizmetlerinizi kullanabileceğini düşündüğünüz siteleri araştırın.

Ne kadar para kazanabilirim?

Sizin karikatür sayınıza ve karikatürlerinize olan talebe göre değişiklik gösterir. Genellikle birkaç tasarım için 50 $ ve daha fazlasını alabilirsiniz.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.