Karafırın Bayilik Şartları
Alanında lider firmalardan biri olan Karafırın bayilikler verecek…

karafırın bayilik şartları
karafırın bayilik şartları

Uzun yıllar ekmek fırını olarak faaliyet gösteren şirket, 1992’de unlu mamuller ve pastacılık alanlarına geçişle yeni bir kimlik kazandı. Karafırın, bu tarihten itibaren hızlı bir şekilde büyüdü. Karafırın’ın halen 28 şubesi var. Bunların 14’ü franchising sistemiyle açılmış. Diğer 14 şube şirket tarafından işletiliyor. Önümüzdeki dönemde şube sayısını artırmayı hedefleyen Karafırın, franchise adaylarına pastane, pastane-kafe ve pastane-kafe-restoran olmak üzere farklı yatırım seçenekleri sunuyor.
Karafırın, franchise giriş bedeli olarak, pastane konsepti için 25 bin dolar talep ediyor. Pastane-kafe konseptinin franchise bedeli ise 50 bin dolar olarak belirlenmiş. Sürekli franchise ödemesi olarak pastanelerden yüzde 2, pastane-kafe konseptlerinden ise yıllık cirodan yüzde 3 pay alınıyor. Pastaneler için en az 100, pastane-kafe konsepti içinde en az 150 metrekare büyüklüğünde bir işyeri gerekiyor.
Telefon: 0212 696 69 91
E-posta: info@karafirin.com.tr
Web: www.karafırın.com.tr


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.