Kanz Franchise Veriyor
kanz
KANZ Mağazası Konseptini KANZ SHOP olarak tanımlamaktayız. Sözkonusu Mağaza konsepti günün şartlarına ve müşteri beklentilerine göre dönemsel olarak revize edilmektedir.

Mağaza Özellikleri: Minimum 100 m2 alana sahip olması ve bulunduğu bölgenin ticari kapasitesi yüksek bir caddesinde veya Alışveriş Merkezinde olması tercih edilmektedir.

Yatırımcıda Aranan Özellikler: Perakende , Mağazacılık ve/veya Ticaret deneyimine sahip olunması ve Sözkonusu Bayilik çalışmasını bizzat yürütmesi beklenmektedir.

Teminat: Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak tarafımızca belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubu istenmektedir.

Satış Sistemi: IDSL bağlantı ile online olarak Merkeze bağlı Mağaza bilgisayarı aracılığı ile tüm Türkiye de her ürün için sezonluk belirlenen bir perakende satış fiyatı ile satış yapılmaktadır.Sezon süresince uygulanacak indirim kampanya ve promosyonlar merkez tarafından kararlaştırılmakta ve ortak olarak uygulanmaktadır.Çalışılmakta olan taksitli kredi kartlarını avantajlı çalışma koşullarından bayilerimizin faydalanmasısağlanmaktadır.

Yatırım Maliyeti: KANZ SHOP Mağazasının dekorasyon maliyeti zemin, tavan, elektrik tesisatı raf sistemleri dahil yaklaşık 500-600 TL/m² tutarında oluşmaktadır.

Kar Marjları: Bayi siparişlerinde bir minimum adet ve bu adete uygulanan kar marjı söz konusu dur. Siparişi adedi arttıkça bu ar marjı bayi lehine artmaktadır. Kar Marjları karşılıklı görüşmelerde telaffuz edilecektir.

Reklam/Tabela Desteği: Sezon açılışı , İndirim ve Kampanyalarda Ulusal reklam kampanyaları firmamızca düzenlenmektedir.Tabela ve görsel malzemeler (poster vb) Firmamızca temin edilmektedir.

İndirim Desteği: Genel indirim dönemine girmeden Bayi Mağazasında bulunan Sezon ürünleri için indirim desteği verilmektedir.

Değişim Desteği: Genel indirim dönemine girmeden önce, Bayi merkezin onayını alarak Mağazasında satış kabiliyeti düşük ürünleri ,İade ederek yerine satış kabiliyeti yüksek ürünleri sipariş edebilir. KANZ CORNER Koleksiyonumuzu birden fazla Markayı kendi mağazasında satışa sunan girişimcilerede açıyoruz.

Mağaza Özellikleri: Mağazanın bulunduğu bölgede KANZ SHOP bulunmaması gerekmektedir.

Yatırımcıda Aranan Özellikler: Perakende , Mağazacılık ve/veya Ticaret deneyimine sahip olunması ve Sözkonusu Bayilik çalışmasını bizzat yürütmesi beklenmektedir.

Teminat: Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak tarafımızca belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubu istenmektedir.

Kar Marjları: Bayi siparişlerinde bir minimum adet ve bu adete uygulanan kar marjı söz konusudur. Siparişi adeti arttıkça bu ar marjı bayi lehine artmaktadır.Kar Marjarı karşılıkı görüşmelerde telafuz edilecektir.

Telefon: 212 470 73 80

Fax: 212 696 15 58

Email: kanzcocuk@kanz.com.tr
Web: www.kanz.com.tr


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.