Jimmy Joker Bayilik Veriyor
jimmy-joker
2007 yılında ilk şubesini açan Jimmy Joker kısa zamanda dekorasyonu, zengin menüsü ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile büyük beğeni kazanmıştır. Menüsünde; zengin espresso çeşitleri, aromalı ve yöresel dünya kahvelerinin dışında birçok soğuk sıcak içecek çeşidi mevcuttur. Ayrıca aperatiflerin yanı sıra zengin et menüsü, İtalyan mutfağının muhteşem tatlarından makarnalar ve salatalar da Jimmy Joker’in menüsünde yer almaktadır. İki farklı konsept ile yoluna devam eden Jimmy Joker, bistro tarzındaki şubeleriyle de büyük ilgi çekmeye devam etmektedir. JJ Grup tarafından kurulan Jimmy Joker Coffee’s bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Daha önce inşaat sektöründe büyük projelere imza atan JJ Grup kurucuları bu Alanda da başarılarını göstermişlerdir. Jimmy Joker Coffee’s bayi ağı kurma çalışmalarına başlamıştır. Bu sistem JJ Grup Merkez yönetim tarafından kontrol edilip denetlenmektedir.

Jimmy Joker Plus ve Coffee Shop konseptleriyle bölgesel ve yatırımcıya uygun özelliklerde şubelerini açmaya devam etmektedir. Jimmy Joker Plus sıcak renkleri ve içten ve samimi butik hizmet anlayışıyla ulusal markaların yanında hizmetinizde olacaktır. Coffee Shop ise düşük yatırım ve işletme maliyetleri açısından kendi işini yapmak isteyenler için oldukça cazip bir seçenektir.

Franchise Sistemi giriş bedeli :
Coffee Shop için : 15.000 TL
Cafe Restaurant için: 15.000$
Plus için :25.000$
Bayilik ile ilgili Destekleriniz : Proje – İnşaat ve Kurulum, Personel temini ve eğitimleri, ürün tedariği

merkez tarafından yapılmaktadır.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Coffee Shop için 65.000TL – 80.000TL arası
Cafe Restaurant için 200.000TL – 250.000TL arası
Plus için 300.000TL – 350.000TL arası

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Nükhet Erdoğan
Telefon : 02165503350
Web Sitesi : www.jimmyjoker.com
E-posta Adresi : info@jimmyjoker.com
Adres : Şemsettin Günaltay Cad. No:53 suadiye Kadıköy İSTANBUL


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.