Jeans Lab Mağazaları Franchising Veriyor
Jeans-Lab-FranchiseJeans Lab mağazalarını Özlenir Giyim beş yıl önce kurdu ve şimdi Jeans Lab mağazaları frachise veriyor. Diesel, Armani Jeans, Ralph Lauren, Lacoste, G-Star,Tommy Hilfiger ve Glocal markalarının ayakkabı, giyim ve aksesuarlarını satan bu mağazalardan Türkiye genelinde 24 adet var. Bunların üç tanesinin bayi olduğunu söyleyen Özlenir Giyim’in patronu Tahsin Özlenir, gelen talepler doğrultusunda yeni franchise’lar vereceklerini söylüyor. Şirketin hedefi büyük şehirler dışına franchise yoluyla açılmak. Özellikle Karadeniz, iç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile tatil yöreleri hedef bölgeler.

Özlenir, franchise alacak kişide aradıkları en önemli kriterin işin başında durması olduğunu söylüyor. Dekorasyon yatırımı yatırımcıya ait. Tasarım Jeans Lab tarafından yapılıyor. Özlenir, “Yatırımcıya konsinye mal veriyoruz. Bunun için de bir teminat mektubu istiyoruz. Ciro üzerinden de bir pay alıyoruz” diyor. Ortalama mağaza büyüklüğünün 100 metrekare olması gerekiyor.


admin hakkında 1319 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.