İxora Franchise Şartları
ixora_logo2000 yılında Ankara’da kurulmuş bir aile şirketidir. Genel merkezi İstanbul’dadır. Genç ve dinamik kadrosuyla, hızlı bir gelişim hedefleyerek büyümeye devam etmektedir. Kaliteli ürün önceliği, üretim teknolojilerine olan yatırımları, sektörel gelişmeleri takip etmesi en önemlisi müşterilerinin güveni ve bağlılığı ile büyüyen bir firmadır.

Üretimini kimya mühendisi kontrolü altında GMP standartlarına uygun olarak ve hijyenik laboratuar şartlarında yapmaktadır. AR-GE destekli çalışmasının sonucuyla sağlam bir alt yapı oluşturmuştur. Tüm ürünlerinin Sağlık Bakanlığı bildirimleri yapılmıştır.

“Kaliteli ürün, kaliteli hammaddeden üretilir” prensibi ile Avrupa Kozmetik üretim ve IFRA standardına bağlı çalışan, sektörde Dünya’nın lider firmalarından alımını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Dünya’nın en büyük tedarik firmalarıyla beraber ortak projeler çalışmaktadır.

Merkezinde her türlü istek ve şikayetleri anında çözümleyen Halkla İlişkiler Departmanı, mağazalarla birebir iletişim sağlayan Satış Departmanı, kendi yazılımımız olan x-data programının kullanımında mağazalarımıza yardımcı olan Bilgi İşlem Departmanı, yurtdışı satışlarımıza yardımcı olan Dış ticaret sorumlumuz, ürünlerimiz ve sektörle ilgili sorularınıza yardım olan kimyagerimizle, koşulsuz memnuniyeti sağlamaya çalışan kurumsallaşmaya önem veren bir firmayız.

2008 yılı itibari ile satışlarını internet ortamına da taşımıştır. Amacımız değerli müşterilerimizin istekleri ile yakından ilgilenmek, en hızlı ve en güvenli şekilde siparişlerini onlara ulaştırmaktır. Bu amaçla www.bulsakalsak.com sitesini kurduk.

Yurt içi ve yurt dışında toplam 65 tane ixora mağazası vardır. Her geçen gün ixora mağaza sayısını artırrmaktadır. Yurtdışında Almanya, Hollanda, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Azerbaycan, Irak, Avusturya ya ihracat yapmaktayız.

Başlangıç Bedeli
30.000 – 50.000 YTL

Hedef Bölge
İSTANBUL – İZMİR – BURSA – ANTALYA – G.ANTEP – KOCAELİ – ESKİŞEHİR – TRABZON – ERZURUM
İxora Kozmetik Bayilik İletişim Bilgileri

Espaş Kozmetik Ürünleri Paz. Tic. Ltd Şti
Yetkili Kişi: İxora Kozmetik
Telefon : 0212 272 53 10 – 0312 309 27 06
Adres : Işıklar cad. No:17 Ulus / Ankara – Cemal Sahir sok. No:29 /40 Mecidiyeköy İstanbul, Altındağ, Ankara, 06250, Türkiye


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.