İş İlanları Arama Motoru Hizmete Girdi

carrier jetGünümzde, internet hiç kuşkusuz hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Artık bir çok işlemi evimizin konforunda ve hızlı bir şekilde internet üzerinden halledebiliyoruz.

İnternetin en yararlı özelliklerinden birisi de iş başvurularımızı artık binlerce alternatif arasından yapabilmemiz. Peki konu iş armaya gelince internetten faydalanmak ne kadar kolay? Aradığımız ilanı bulduktan sonra çok kolay şüphesiz ancak bu ilana ulaşana kadar geçen süre çoğu insanın henüz istediği bir ilanı bulamadan pes etmesine neden oluyor, bu da istenmeyen ya da pek de arzulanmayan diğer ilanlara başvuru yapılmasına neden oluyor.

Ayrıca her kaliteli kariyer sitesini bulmak, tek tek üye olmak, CV ve üyelik formları doldurmak da bir hayli zaman alıyor.

Ancak şu anda tüm bu zorlukları kaldıracak yeni bir site var; CareerJet . CareerJet bir iş arama motoru, aynen google gibi çalışıyor ve tüm iş ilanı sitelerindeki ilanları listeliyor. Kullanıcılara ise sadece ilgilendikleri alan ile ilgili anahtar kelime ve çalışmak istedikleri lokasyon ismini girerek arama sonuçlarına ulaşmak kalıyor.

Bu yazıyı okuduktan sonra CareerJet’te bir göz gezdirmenizde fayda var.


admin

Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Şevket Ceylan diyor ki:

    emekli, 70 yaşında, hukukçuyum. hukuk müşavirliği, danışmarlık,müdürlük, avukatlık vb iş arıyorum… Av. Şevket Ceylan-Ankara-Gölbaşı, Tel:+905325636865

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir