İQ Akademi Mental Aritmetik Bayiliği Veriyor
iqÇağımız bireysel işletmelerin yerini büyük markaların aldığı çağdır. Kurumsal kimliğini oluşturmuş bu çerçevede kendine vizyon belirlemiş kurumlar günümüzde daha ön plana çıkmaya başladılar. IQ Akademi kendisini markalaştırmış eğitimiyle Türkiye’ de hizmet vermeyi başarmış, güven kazanmış kurum olarak; şimdi kendi işini yapan eğitimciler ve eğitim kurumlarıyla beraber çalışacak yöntemler geliştirmiştir. Sizleri IQ Markası altında beraber çalışmaya davet ediyoruz. IQ AKADEMİ MARKASINDAN VE GÜCÜNDEN SİZ DE YARARLANIN.
IQ AKADEMİ gücünü güvenirliliğinden, tanınırlığından, eğitime bakış açısından, eğitimcinin eğitiminden almakta ve kendi vizyonu oluşturmaktadır. IQ Akademi kurumlar arasında kendisini ispatlamış ve farklılığını, özgünlüğünü ortaya koymuştur. Mental Aritmetik konusunda ıspatlanmış başarımız ve getirdiğimiz devrimsel nitelikteki özellikler yapacaklarımızın kanıtı olarak eğitim sektöründe dikkatleri üzerimize çekmeyi sürekli başarmaktayız. Kurumumuz çağdaş fiziki yapısı, Türkiye geneline yayılmış iletişim ağıyla ilk olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

IQ AKADEMİ MARKASI İLE;

TANINMIŞ BİR MARKAYI TEMSİL EDECEKSİNİZ
Verilecek olan eğitim sisteminin müşteriler tarafından fark edilebilir olması, hatırda kalması ve en önemlisi de tercih edilir olması, ancak kendini ispatlamış bir marka ile olur. Bu marka kendisine her alanda itibar sağlar. IQ AKADEMİ FRANCHISING SİSTEMİ ile bölgenizin lider eğitim kurumu olacak, IQ AKADEMİ adı altında kaynaklarınızın doğru zamanda ve doğru yerde değerlendirme imkânı bulacaksınız.
KAZANÇLI YATIRIM YAPACAKSINIZ
Yatırımınızı, önceden planlanmış ve fizibilitesi en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış bir proje çerçevesinde gerçekleştireceksiniz. Zaman planlaması ile maliyeti en aza indirerek kazançlı bir yatırım gerçekleştireceksiniz.

BELİRSİZLİĞİ DEĞİL DENENMİŞ BAŞARIYI YAŞAYACAKSINIZ

Yaptığınız yatırımın size ne getireceğini daha önceden bilmemeniz, kendinizi dibi görünmeyen bir çukura atmanızdan farklı değildir. Daha önceden yapmış olduğu yatırımlarıyla her zaman üstün başarı sağlamış ve sektördeki lider kurumlardan biri olmuş IQ AKADEMİ ile yapacağınız franchising, size denenmemişi değil, daha önceden defalarca denenerek başarıya ulaşmış uygulamaları hayata geçirme fırsatı sunacaktır.

 


REKLAM ve TANITIM GİDERLERİNDE TASARRUF SAĞLAYACAKSINIZ

Markanız ne kadar çok tanınıyorsa hakkınızda o kadar olumlu düşünülüyor demektir. Markanızın bilinirliği ve bu bilinirliği korumanın en temel yolu reklamdır. Çağımızda gelişen iletişim araçlarının reklam çalışmalarında etkili bir şekilde kullanılmasının gerekliliği bilinen bir gerçektir. IQ adı altında Türkiye çapında reklam veren eğitim kurumu olacaksınız. Bu sayede sadece yerel basında değil, ulusal basında da yer alma imkânına sahip olacaksınız. Toplu satın alma gücü sayesinde birçok üründe olduğu gibi reklam ve tanıtım ürünlerinde de en düşük maliyetlerle hizmet alacaksınız.

PROFESYONEL BİR KADROYLA ÇALIŞACAKSINIZ
Birçok sektörde olduğu gibi eğitimde de nitelikli insan kaynağı gücü işletmelerin başarısı için vazgeçilmezdir. İşletmede, insan kaynaklarının oluşturulması süreci ve yönetimi profesyonel adımlarla tasarlanmalıdır. Bilgi havuzunda çok geniş insan kaynağına sahip olan IQ AKADEMİ’nin katkılarıyla eleman temini ve bu elemanlara uygulanacak kıstasları belirlemek artık sorun olmayacak, aynı zincirin halkaları olan IQ Şubelerinin, iş yoğunluğuna göre, aralarında yapılacak personel değişimleri ile anında destek olma imkânı bulunacaktır.

YALNIZ OLMAYACAKSINIZ
Başarı yolcuğumuzda, birlikte yürümek için IQ AKADEMİ ile kuracağınız iş birliği ile kendinizi daha güçlü hissedecek ve bu yolculukta bizi her zaman yanınızda bulacaksınız. Bizden ve tecrübelerimizden faydalanarak, ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği alacaksınız.

Bayilik başvurusu için lütfen tıklayınız
IQ AKADEMİ Mental Aritmetik Merkezi

Öveçler 1042. Cad.No:158
Çankaya / ANKARA.

Telefon: +90 312 478 67 67(PBX)

GSM : +90 507 769 99 99

E-mail: info@iqaritmetik.com


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.