İntersport Bayilik Şartları
inter
Türkiye’deki ilk Intersport mağazası 2006’da İstanbul Levent’teki Kanyon AVM’de açıldı. Firmanın bugün İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Erzurum’da 17 mağazası var. Şirket, 30 Mart 2013’te Antalya’da bir mağaza daha açarak şube sayısını 18’e çıkaracak.

Intersport’un 16 mağazası şirket tarafından işletilirken Erzurum mağazası franchising sistemiyle açılmış. intersport Intersport 2013’te Antalya’da açacağı mağaza dışında bir mağaza daha açacak. Şirket, önümüzdeki beş yılda mağaza sayısını 50’ye çıkarmayı hedefliyor. Yeni açılacak Intersport mağazaları için öncelik İstanbul ve Ankara’da olacak.

Bu illerin yanı sıra İzmir, Eskişehir, Antalya, Adana, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon ve Bursa’da yeni mağazalar açılması hedefleniyor. Intersport mağazalarının büyüklüğü İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde bin metrekareye kadar çıkıyor. Franchise mağazaların büyüklüğü ise 500-700 metrekare arasında olacak. 2014’ten itibaren franchise vereceklerini belirten Intersport Genel Müdürü Aydın Kanatlı, “Franchise kanalında büyüme konusunda çalışmalarımız devam ediyor.

Bu nedenle şimdilik yatırım şartları konusunda bilgi veremiyoruz. Bu hazırlıklarımız tamamlandığında Intersport’un franchise yatırım şartlarını açıklayacağız” diyor. Intersport, çoklu markalı ve kategorili spor ürünleri perakendeciliği yapıyor. Örneğin, bir koşu ayakkabısına ihtiyacınız varsa, tüm mağazayı gezmenize gerek kalmadan, koşu bölümüne gidip, bütün koşu kategorisi ihtiyaçlarınızı, marka ve model seçeneklerini uzman danışmanlar eşliğinde görmeniz mümkün.

Intersport mağazalarında yerli ve yabancı çok sayıda spor markasını ve spor ürünlerini bulabiliyorsunuz. Mağazada futbol, basketbol, fitness, koşu, outdoor, kayak, snowboard, tenis, yüzme gibi birçok spor kategorosinde onlarca markaya (Adidas, Nike, Puma, Reebok, Asics, Nevv Balance, O’Neill Salomon, The North Face, Spyder, Merrell, Jack Wolfskin, Arena, Spee-do, Wilson, Head, Babolat…) ait ürünler yer alıyor.

Bunlar dışında McKinley, Etirel, Firefly, Protouch, Energetics gibi In-tersport’a özel markalar da var. Intersport, kendi markalarını, özellikle koton içerikli ürünlerini Türkiye’de ürettirip, bölge ülkelerine ihraç ediyor. Telefon: 0216 665 10 00 Web: intersport.com.tr


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.