İnter Global Kargodan Bayilik Fırsatı
inter global kargoYatırım Bütçesi
25.000 – 30.000 YTL
Kârdan Alınan Pay
CİRO ÜZERİNDEN % (YÜZDE) ÖDEMESİ
Bayi/Franchise Hedefi
70
Personel Eğitimi
Var
Proje Eğitimi
Var
Pazarlama Eğitimi
Var

1995 Yılında kurulan firma 18 acenteyle başladığı iş yaşamında bugün kurumsal firmalara verdiği hizmetlerle alanında lider konumda yer almaktadır.

INTER GLOBAL KARGO 2009 yılı itibariyle kurumsal müşterilerinden teslim aldığı gönderilerin %97 ‘sini kendi acente ağını kullanarak alıcılarına ulaştırmaktadır. Halihazırda her ay 350.000 adrese ulaşmaktayız.

INTER GLOBAL KARGO, Karayolu taşımalarını ülke ekonomisinin gerektirdiği şekilde düzenleyen, ulusal taşımada düzeni ve güvenliği sağlayan, 4925 sayılı yeni Karayolu Taşıma Kanununa uygun, M-2 ulusal kargo işletmeciliği Yetki belgesini Ulaştırma Bakanlığından öncelikli alan firmalar içerisindedir.

İNTER GLOBAL KARGO, Türk kargo sektörüne yön veren Türkiye Kargo İşletmecileri ve İşadamları derneği (KİAD) kurucu üyesidir.

İNTER GLOBAL KARGO, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunmuş olduğu hizmeti, ISO 9001:2000 Kalite belgesiyle tescil ettirmiştir.

Müşteri memnuniyetinde en önemli etken katma değer yaratabilen personeldir prensibine göre hareket eder. INTER GLOBAL KARGO, hizmet süreçlerinde maksimum kalite için sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

INTER GLOBAL KARGO, İnsan kaynaklarının, eğitim ve iletişim ile tüm süreçlere aktif katılımını sağlar, müşteri memnuniyetinde en önemli etken katma değer yaratabilen personeldir prensibine göre hareket eder. INTER GLOBAL KARGO, hizmet süreçlerinde maksimum kalite için sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

İletişim

İNTER GLOBAL KARGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:17/A Güneşli İstanbul
Telefon : 0 212 655 67 66 Faks: 0212 655 68 05
e-posta : info@igc.com.tr

Sezen KARABULUT

Orjinalisfikirleri.com


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.