İnovasyon ürünleri; değiştirilebilir masalar
Özellikle studio tarzı evler için oldukça kullanışlı olan ürünlerden biri olan değiştirilebilir masalar,  değişik tasarımları sevenler için oldukça ideal bir model olmaktadır.Masa, merdiven,kitaplık yada raf olarak kullanılan bu ürün mükemmel  bir tasarım,  harika bir inovasyon örneği niteliğinde.
convertible_shelf_table_1
Ergonomik olması sayesinde az bir yer işgal edecek olan tasarım, piyasada talep görecek  olan ürünlerden bir tanesi olmaya aday.Özellikle küçük salonu olan evlerde yemek masası sorununa büyük bir kolaylık getiren ürün,  istendiği zaman dikey konumda raf olabiliyor.Misafiriniz geldiğinde  hemen masaya çevirebileceğiniz nu ürün  altı yedi kişinin rahat bir şekilde  oturup yemek yiyebileceği bir masa olacaktır.
Değişebilen masalar
Nerede Satılır?

İsterseniz internette, isterseniz büyük yapı marketlerde yada hipermarketlerde rahatlıkla satabilirsiniz.Tabi ürünün patentli olması birebir aynı masayı üretip satmanıza engel durum teşkil etsede, bu yaratıcı fikri biraz daha geliştirip üretim yapabilirsiniz.Özellikle inşaat firmalarının küçük ev üretimini artırması ve talebinde artması bu tarz ürünlerin satışını patlatabilir.

Ürünü geliştirdikten sonra satılamam durumu söz konusu olmayacaktır.Doğru pazarlara ulaşılırsa ürün çok rahatlıkla satılabilir.

Melda ASLAN

Orjinalisfikirleri.com


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.