İlginç Otel Projeleri
ilginc-otelDünyanın çeşitli yerlerinde ilginç tasarımlı otelleri yapılmak üzere start aldı bile. Dünyanın ilk sualtı oteli projesi,dubai’de başlandı,proje milyar dolarlık olmasına rağmen ,geri dönüşüde milyar dolarları çok rahatlıkla bulacaktır.Dünyada bu tarz otel işini profesyonelce yapan tek firma polonyalı bir firmadır. Orjinal bir tasarımla denizi odanıza getirecek.

Türkiye henüz bu tarz projeleri ciddiye alacak bir yatırımcı ile karşılaşmadı,fakat Dünya’da çok ses getirecek bir proje niteliğinde,Özellikle deniz dibini müşterilere doyasıya yaşatacağınızı düşünürseniz,parası az olan insanlar bile cezbedeceği kesindir.

Proje mimari açıdan oldukça zor olmasından dolayı,şuan için bu işi profesyonel anlamda yapan tek firma,DEEP OCEAN TEKNOLOGY isimli polonyalı bir firmadır.

Projelerinde binanın en üst kısımda helikopter pistide mevcuttur.

Elbette çok yüksek bir yatırım maliyetine sahip bir proje,fakat ülkeye katacağı prestij ve yatırımcısana kazandıracağı milyar dolarlarıda unutmayalım.

İletişim bilgileri
Poland

Deep Ocean Technology Sp. z o.o.

Hryniewieckiego 6A / A321
81-340 Gdynia
Poland

NIP 5862255261


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.