İkbal Sucuk Döner Bayiliği ve Bayilik Şartları
ikbal sucukLezzetli bir döner çeşidi olan sucuk döneri son dönemde iyice yaygınlaşırken ,bu alanda lider üretici olan ikbal sucuklarıda sucuk döner bayilikleri veriyor.

İkbal bayilik / franchising sistemini, kendi bünyesinde uygulayabilecek deneyime sahip yenilikçi ve gelişmeye açık bir girişimci olmak aradığımız kriterlerdendir. Şüphesiz diğer ön koşul ise gerekli yatırımları yapabilecek işletme sermayesine sahip olmaktır. Bu kriterlere uygun başvuru sahibiyle sözleşme imzalandığı takdirde İkbal Gıda franchise sistemine dahil olmaktadır.

İKBAL’in Franchise ortaklarına sunduğu hizmetler:
Konusunda uzman ve yetişkin kadrosu ile franchising ekibimiz şu hizmetleri vermektedir:

YER SEÇİMİ: İkbal restoranı açmak isteyen yatırımcıların, açmayı düşündükleri yer ile ilgili olarak araştırmalar yapılmakta olup, çıkan sonuçlar çerçevesinde açılış kararı alınmaktadır.

TEKNİK DESTEK: Yatırım kararı verildikten sonra mimari proje, ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup, onaylanan projenin her safhasında kontrol ve denetim hizmeti verilmekte ve koordinasyon sağlanmaktadır.

EĞİTİM: Eğitim ekibimiz tarafından yatırımcı dahil olmak üzere tüm personel, ürünlerin hazırlanması, sunumu, hijyen standartları ve uygulamaları konularında teorik ve uygulamalı olarak eğitim programlarına alınmaktadırlar.

LOJİSTİK VE SATINALMA: Restoranların ihtiyacı olan her türlü ürün, İkbal kalitesiyle ve hijyenik koşullarda restoranlarımıza ulaştırılmaktadır.
OPERASYON DESTEĞİ: Restoranlarımız uzman kadrolarımız tarafından belirli sürelerde ziyaret edilmekte olup, işletmenin karlılığını artıracak her türlü faaliyet yapılmaktadır.

YATIRIMCILARDA ARANAN ÖZELLİKLER: İKBAL franchising sistemini kendi işletmesinde uygulayabilecek deneyime sahip, yenilikçi ve gelişmeye açık bir girişimci olmak öncelik verdiğimiz kriterlerdendir. Kuşkusuz, bir diğer ön koşul da gerekli yatırımları yapabilecek güce ve işletme sermayesine sahip olmaktır.

İKBAL BAYİLİK – FRANCHISING MİSYONU:
Geleneksel Anadolu lezzetini dünyayla tanıştırarak geleceğe taşımak.

İKBAL FRANCHISING VİZYONU:
Lider Türk restoran zinciri olarak bir dünya markası haline gelmek.

İkbal Gıda A.Ş.
Genel Müdürlük
Adres: Yenişehir Mahallesi Gökdoğan Sokak No:1 34779
Ataşehir / İSTANBUL
Tel: 0216 456 90 05
Fax: 0216 456 90 11


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.